Ах как искам да захапя някой комар да види какво е!!!

• lolftw
      lolftw
      Бронз
      Здравейте пичове , понеже живея в Гърция , а знам попринцип в България какви са комарите , мога най- смело да заявя , че тука са loose-agressive (нападат и хапят много) ! :D :facepalm: Купил съм си 4 различни джаджи За контакта + няква лампа и въпреки всичко се налага ръкопашен бой :D Моля помогнете като споделите какво да си купя За да ги откажа да идват имайки предвид , че имам и мрежа На прозореца и нямам идея от къде идват. Някакси Ми се иска да спа вечер , а не да играя по цяла вечер . ;(
  • 8 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей lolftw,

Не знам доколко е ефикасно (гледах го по ТВ, а и в Интернет има информация), но ако пиеш витамин Б12 ставаш неапетитен за комарите и не те хапят, така че пробвай. :)

Поздрави,
      achko
    • lolftw
      lolftw
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей lolftw,

Не знам доколко е ефикасно (гледах го по ТВ, а и в Интернет има информация), но ако пиеш витамин Б12 ставаш неапетитен за комарите и не те хапят, така че пробвай. :)

Поздрави,
      achko
      Жив и здрав да си! Ще пробвам , та да видим какво ще стане. Бкагодаря! :]
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Мен също много ме хапят комарите, макар само българските. Най-много полза съм видяла от спрейовете за тяло - държат 3-4 часа и отблъскват комарите. Ползвам предимно на Autan, но и Bros става. А от таблетките, дето се слагат в джаджите, ползвам само на райд. Пробвала съм всякакви еко таблетки, обаче не действат толкова ефикасно, да не кажа, че някои от тях изобщо не действаха.

За витамин Б12 искам да добавя, че спада към групата на мастноразтворимите витамини, т.е. предозирането е доста по-лесно и последиците не са никак приятни, така че внимавай колко пиеш :)

Поздрави,

Елена
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      Б12 за по добро усвояване си го бий мускулно (задника) .
      Ще е бати смеха гледаш си ... и се чудиш каде да го забиеш витамина заради комарите .

Баси картината.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Препоръчвам репелентни спрейове,най-вече Autan. 4 часа няма да те докосват комарите :nh
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Посади си 2-3 саксии босилек, май ги гонеше. :D
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      Витамин б12 излиза доста скъпо защото трябва да се пие поне 1 месец.

http://apteka.framar.bg/30001626/%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%BC-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5-5-%D1%81%D0%BD

Това е най доброто решение което съм намерил.Тва е хомеопатичен продукт.Към 6-7 часа вечерта лапаш 5 такива и ги смучеш.После не ядеш и не пиеш нищо 30 минути и не те закачат комарите до сутринта.1 от тея стига за 2 седмици и в повечето аптеки е по 3.50 а в някои и по 3.30 за разлика от спрейовете които са по 8-9 лв и се хабът много бързо.Тва нещо го използвам вече 3та година и е доста ефикасно.Има и други цветове които са за различни насекоми и такива хвърчащи обаче не съм се интересувал.

http://www.monitor.bg/article?id=293615
    • lolftw
      lolftw
      Бронз
      Не вярвах , че толкова хора ще отговорят и блаходаря На всички За отговорите! :] В България са сравнително доста по - малко (или поне във Варна) , защото последните няколко години общината пръска с някакви работи и явно това ги убива. :coolface: Тука това няма Как да се случи , защото парите могат да се изядат! :facepalm: Аз попринцип тук съм в курортен град и ако знаете колко нахапани са всички туристи... извода е Гръцки комар > Българска хлебарка! :facepalm: :D Вчера видях Как един кацна На лампата дето бие ток и след като ме гледа 2 мин от там реши да ме нападне.. :D Май ще трябва да пробвам този спрей ,който мога да закупя от аптека предполагам? Благодаря Ви отново! :fdrink