Как сте банда :))

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Здравейте , казвам се Десислав на 21 години от Стара Загора. Играя покер от 8 месеца , запалиха ме приятели. Играл съм в Пловдив в Тримона няколко турнира и съм печелил от там , иначе играя в bwin и Everest :) Успех на всички :)
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Десислав,

Радвам се, че след като си член на нашата общност от няколко месеца, сега си решил да ни кажеш малко повече за себе си!

Надявам се, че имаш и успехи онлайн, с които да ни се похвалиш. Кой вариант на покер си избрал за себе си?

Поздрави,
      Надя
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Здравейте, играя предимно двойно/тройно или нищо , на кеш масите играя на ниските лимити, защото не се чувствам уверен на по-големите. Както се казва самоук съм :D смисъл , че не чета литература на тази тематика , защото нямам намерение да се занимавам професионално с покер , стигат ми материалите във Вуз-а :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Всеки е започнал на ниските лимити.

Това обаче, че не четеш никакви материали, не се ли отразява негативно върху банката ти?
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      За сега съм на + и съм доволен. Както споменах играя само на турнири с малък вход , което в повечето случаи е пълно с рибки , особено в bwin , заради спортните залози ( там ми е силата :D ). Печалбата ми е малка , но напълно достатъчна за мен приблизително 300лв (от ,които 200 са от турнирите в Тримона) , но пък тръпката си е голяма :) Ако ми остава време , прочитам по някоя статия , но както казах , нямам намерение да се занимавам на високо ниво и за това така :) ))
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Приятно изкарване по масите :D !