Видео от първото VIP парти

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

Днес публикувахме видеото от първото VIP парти за българската общност, не пропускайте да го изгледате и да ни споделите какво мислите!

Към видеото - ЦЪК!

Приятно гледане!
      Надя
  • 9 отговора
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Доста весело сте си прекара ли, обстановка без напрежение само чисто забавление... :D да надявам и аз някой път да дойда... :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първо, мерси за честитката за статуса! Отговарям в тази тема, защото гледам, че сте били малко и се надявам следващия път или да има прИмоция и за статус "Злато", или да съм стигнал "Платина". :s_cool:

Ахахах, по чиповете на bah22, съдя че е доста лууз... (имаше такова определение, за тези които не си редят чиповете) :D

А Камен го раздава като Сталоун с тия очила. Все едно до сега е бил на снимачната площадка и са го викнали за партито. =)

А LiGuru как ми прилича на Matt Berry от "IT Crowd", не е истина. Само разликата в годините ме кара да мисля, че не са едно и също лице. :D

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Първо, мерси за честитката за статуса! Отговарям в тази тема, защото гледам, че сте били малко и се надявам следващия път или да има прИмоция и за статус "Злато", или да съм стигнал "Платина". :s_cool:
      По-добре се цели в "Диамант" - наистина никак не е трудно с постоянство и дисциплина :)

Надявам се, че видеото ти е харесало!

Поздрави,
      Надя
    • pepino021
      pepino021
      Бронз
      Страхотно парти сте си направили.Надявам се и аз някои ден да съм на такаова парти.Успех на всички в покер залите и някои ден ще се видим бъдете сигурни. :)
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      А LiGuru как ми прилича на Matt Berry от "IT Crowd", не е истина. Само разликата в годините ме кара да мисля, че не са едно и също лице. :D
      :D
      Едва ли разликата в годините е толкова важна, тоз младеж е все пак '74 набор, не е като да ме води с две обиколки :P

Поздрави за статуса, след месец платина, догодина блек мембър
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Надявам се, че видеото ти е харесало!
      Хареса ми!

Обаче като педантик имам две забележки:
      1/ Камерата е странна и ви издължава образите.
      2/ Много е силен звука при ръкопляскането.

Първоначално публикувано от LiGuru
      :D
      Едва ли разликата в годините е толкова важна, тоз младеж е все пак '74 набор, не е като да ме води с две обиколки :P
      Чудех се аз, що нямаш време за покер, а ти си зает със снимане на новите серии... :D
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Чудех се аз, що нямаш време за покер, а ти си зает със снимане на новите серии... :D
      Не е само до време човек, просто аз за мъки съм роден. Хората живот си живеят, а ние тук само ядем и пием ... :D
      А иначе си прав тия дни ще снимаме продължението на Provocateur, но имам малки проблеми с главната роля и режисьора Jay Grdina
    • DessiP
      DessiP
      Бронз

Ха-ха!! Moodkiller пак написа разбиващ коментар! :D :D :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

За ваше улеснение качихме видеото и в vbox7. Ето го и линка: http://vbox7.com/play:ec6c0301

Поздрави,

Станислав