$50 бонус и стратеджи точки

• PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Здравейте,

Искам да попитам следните неща.

Изминаха няколко месеца откакто си получих началният капита.Искам да попитам точно след колко време ,ще си върнете 50те долара.

Ще мога ли да трупам точки,ако сменя залата.Тоест ако вече съм имал там регистрация.Някак си мога ли да я тракна на тук,че точките са ми важни колкото и парите?Също примерно от 2 3 зали мога ли да получавам точки?

Поздрави
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Здравей PokerConsole,

Трябва да посочиш залата, в която играеш. В различните зали има различен период на валидност на бонуса.

Относно тракването към вече съществуваща сметка, няма как да се тракнеш. Tрябва да е нова сметка и да си я изтеглил от линк, който се намира на нашия сайт. Ето тук може да си избереш зала, в която нямаш регистрация и така можеш да печелиш точки от всички зали, в които играеш и си тракнат към нас.

Поздрави,
      Деси
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Здравей Деси,

Играя в Еверест Покер.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Ако в срок от 90 дни не акумулираш 1000 Summit точки, то бонусът от $50 ще ти бъде изтеглен, в случай, че имаш налични пари от него. Ако си го изгубил и депозираш, това са си твои пари и можеш да си ги теглиш и т.н.

Поздрави,
      Деси
    • isk0zz
      isk0zz
      Бронз
      Привет, днес получих бонуса от $50 в Full Tilt. Искам да попитам той ще ми бъде ли изтеглен ако не играя достатъчно и кога ще мога да изтегля част от парите ми там ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей isk0zz,

За да избегнем неточна информация, моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти във Full Tilt и те ще те посъветват, тъй като залата следи това и разполага с пълната информация.

Предварително ти благодаря!

Поздрави,
      Деси