Липса на картинки

• tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здравейте,

откакто се мина към новата версия на сайта най-редовно а различни компютри не ми се показват картинките и сайта не зарежда напълно. Използвам хром.

п.с.:Ако не се сещате какво имам в предвид впоследствие ще ъплоудна снимка.

Поздрави,
      Христо
  • 14 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей tacinho,

Проблема не е в теб, а в международната връзка между България и сървърите на PokerStrategy.com (някъде в Русия е проблема). При някои Интернет доставчици всичко е наред, а при други сайта ни зарежда много бавно, като не само българските потребители са засегнати.

Нашият IT отдел знае за проблема и работи по отстраняването му, но тъй като не е свързано със самият сайт, а с Интернет доставчиците по трасето не мога да ти дам конкретен срок, в който ще бъде оправено (все пак се надявам да стане до 1-2 дни).

Поздрави,
      achko
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      При мен такъв проблем има регулярно от 2-3 седмици поне...
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Е тва е несериозно вече, толкова време, от седмици се получава тоя проблем, от 3-4 дни тотал щета..
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Сега и тренировката на Бах не мога да гледам..ебати бъгавия сайт стана,1-2 неща има дето си струват тук,и тях ги преебаха...нямам думи...
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      .
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Както написах неведнъж, проблема не е свързан директно със сайта, а с международният Интернет трафик на Вашият Интернет доставчик.

За съжаление още дори не е напълно ясно какво причинява този проблем, тъй като дори не са засегнати всички потребители на определени Интернет доставчици, а само част от тях.

@raulneo Относно тренировките, не съм съвсем сигурен какъв точно е въпроса ти? Тази вечер ще има МТТ тренировка с parodiq, тъй като noob3r ще отсъства известно време.

Поздрави,
      achko
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Ами тогава уволнете хората от ИТ отдела и търсете други, това просто е смехотворно, тоя проблем го има от седмици, от 10на дена тотал щета, такава некомпетентност е скандална...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vengeance166
      Ами тогава уволнете хората от ИТ отдела и търсете други
      E то ако всичко се решаваше с хейт и уволнение, всички компании щяха да процъфтяват. :P
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Може да пробваш с друг браузър. Примерно с някои сайтове имам проблем в ИЕ - картинките не се отварят, а като мина на резервния си интернет - няма такъв проблем. Та... този проблем го няма, като отворя сайта с хром или мозила.

Поздрави

Елена
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Проблема го имам и с мозила,и с хром,и с експлоръра...и само с този сайт :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vengeance166
      Ами тогава уволнете хората от ИТ отдела и търсете други, това просто е смехотворно, тоя проблем го има от седмици, от 10на дена тотал щета, такава некомпетентност е скандална...
      Трябва да се съглася, просто в днешно време да не може да се реши ИТ проблем за толкова мн време е несериозно. На повечето хора ще започне да им писва рано или късно и ще го зарежат. Трябва да се размърдате малко, аз ако няправя подобен гаф, дори и да не е по моя вина шефа не би ме оставил да си тръгна от работа докато не се оправи.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Ще ви помоля да обърнете внимание - че няма проблеми от наша страна.

Сайта е напълно функциониращ и няма никакви проблеми с него. Можете да се уверите в това, ако отидете при който и да е приятел, ползващ друг доставчик.

Няма как да решим проблем, при който от вашия ISP (най-често Mtel) по някаква причина нямат достъп до нашите сървъри. Те трябва да открият къде по трасето им има проблеми и да ги отстранят.

Аз също изпитвам тези проблеми в момента с доставчика ми Megalan (Mtel). Но имам и мобилен Интернет на Vivacom и няма абсолютно никакъв проблем - за това.

Разбираме колко е неприятна ситуацията, но лично аз съм звънял вече 3 пъти на Mtel и не получавам особено съдействие от тяхна страна.

Най-неприятното в случая е, че от доставчика не предлагат опция за пряк контакт с техния IT отдел, така че да обясним какво точно не е наред и какво могат да направят.

Поздрави,
      Александър
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Няма вече Мегалан, а за Мтел нищо добро. Аз преминах на Виваком вкъщи и нямам проблем със отварянето на сайта. На работа сме на мтел - трагедия.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      След като от Mtel като че ли отстраниха проблема, вече не би трябвало да имате проблеми с използването на уеб страницата и предложенията ни.

До колкото имам информация за повечето по-големи оператори - при тях всичко също е наред, така че не очаквам да има подобен проблем при някого.

Поздрави,
      Александър