Един Въпрос,доста съм притеснен

• hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Здравейте искам да попитам мога ли да разбера дали дадена покер зала не е някаква мошеническа,а си изплаща печалбите както другите покер зали,само да уточня че покер залата не е от тия партньорските на Покер стратеджи.
      Работата е там че спечелих турнир и сега искам да си изтегля парите но ми изписва това
      The withdrawal cannot be processed, a previously made deposit with a Visa card is required to be able to process a withdrawal.

Ако някои може да помогне с нещо ще съм много благодарен даже ще имам да черпя :)
  • 31 отговора
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Трябва първо да си депозирал за да можеш да теглиш :) Един минимален депозит с карта би трябвало да е достатъчен.
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря ти много,надявам се да се получат нещата защото искам да депозирам в ПКР и да почна да трупам,лека полека и стратеджи точките :D
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Само че имам още 1 проблем,поради неяснотата че покер залата не е измамна съм въвел други имена и адреси и телефонни номера,мъча се да ги променя от настройките но не ми позволява,тука вече съм ударил на греда какво да правя някакви съвети ?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей hustler1992 ,

На втория ти проблем никой, освен отдела за обслужване на клиенти на покер залата, не може да ти помогне.

Такава промяна не може да бъде направена, след създаването на сметката ти.

Предоставянето на чужди или неверни данни си е сериозно нарушение на правилата на всяка зала. Промяна на информацията за сметката е допустима при малки грешки в данните - например да си объркал цифра от датата ти на раждане, буква от името или нещо подобно.

Но представи си - ти се регистрираш с истинските си данни - натрупваш пари по сметката си и тогава някой успява да ти разбие паролата и казва, че всъщност имената и данните трябва да са други - защото не би могъл инак да изтегли парите - не би искал залата просто ей така да ги смени и да "разреши случая". :)

Пиши на отдела за обслужване на клиенти на залата - друг не може да ти съдейства в този случай и те съветвам за в бъдеще да предоставяш реални данни, защото става дума за истински пари и подобни решения могат да доведат до нежелани последствия.

Поздрави,
      Александър
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря от написаното по горе мисля,че имам някакъв шанс да се надяваме че ще ми помогнат иначе покер банката изгаря :(
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Hello I have the following problem.
      registration unreal name and address, which very sorry, but I hope you understand me and my log in polozhenieto.Razpitah several poker players who've played and they explained to me that you are very fair poker room, which this time found quite a bit, I hope to resolve this error which I made and I did not trust you, my apologies.

Написах това и по долу реалното ми име и фамилия надявам се да се оправят нещата,че е доста лошо :(
      s prevoda4a e i e malko smotana rabotata
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Напиши го на Български, някой ще ти помогне с превода.
    • AwaysRemember
      AwaysRemember
      Бронз
      Първоначално публикувано от hustler1992
      Razpitah several poker players
      :facepalm: :facepalm: По добре не ползвай гоогле за такива преводи. Относно темата силно се съмнявам че ще ти позволят да си смениш всички данни и да ти позволят да си изтеглиш парите. Ако не ти затворят акаунта и не ти приберат парите, накараи някои приятел/роднина да си направи реален акаунт, прехвърли му парите ако можеш и чак тогава се надявай да ги изтеглиш.
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Чесно казано мисля че трябва да забравиш за тези пари,нарушил си правилата на залата и те ще използват това за да не ти изплатят нищо,като се има предвид че и депозит не си правил досега-тоест те нямат причина да се опитват да те задържат като играч.Мен ми е по-интересно друго-при положение че някоя зала е съмнителна според теб,какво променя това че ще се регнеш с други данни при положение че не правиш депозит?
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Има лъч надежда само,че ми искат докомент за самолчност ако можело цифрова снимка и нз как да направя нещата Тела ми е доста смотан за снимки трябва да измисля нещо ако имате предложения кажете :)
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      другото което е имал съм бил някакъв друг ацц което е невъзможно,но щом толкова ми искат данните значи може каузата да не е напълно изгубeна
      дори и наградата от гарантираните да ми дадат пак ще е добре над 100 $ :nh
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Споменах че ми искат лична карта или книжка,също така и белешка докомент с който съм плащал сметка към мястото където живея а мисълта ми е сметките като не се водят на мойто име какво правя ?
      дайте някои съвет :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей hustler1992,

Относно снимката - намираш някой приятел с телефон с по-хубава камера. Вместо платена сметка можеш да вземеш банково извлечение, на което се виждат имената и адресът ти, като за целта отиди до банков клон на банката, към която имаш банкова карта/сметка и поискай да ти издадат такова.

Поздрави,
      achko
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Първоначално публикувано от hustler1992
      Споменах че ми искат лична карта или книжка,също така и белешка докомент с който съм плащал сметка към мястото където живея а мисълта ми е сметките като не се водят на мойто име какво правя ?
      дайте някои съвет :)
      Понаучи малко правописа, това е съвета ми към теб!! :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря направих няколко снимки с Уеб Кам-а и даже съм изумен доста добре си се виждат пък и на личната карта също има адрес и сега ще видим какво ще стане изпратих им снимките и им по написах малко надявам се да се разреши проблема,а сметката все още не е блокирана което ме води на мисълта че нещата ще се наредят,а и другото което е дори всичко да замине по дяволите пак не ми пука историята е следната:
      Вчера вечерта си проверих пощата и видях че съм получил бонус код за 5 турнирни долара взех ги и се регистрирах в турнир с вход 4$ + 0,35$ и хората бяха малко някъде към 90-100 човека наградите почваха от 18-то място имаше гарантирани 439 $ + % от ри-бай и ад-он и така грабнах 1-вото място с доста пот на челото и безсъние турнира продалжи повече от 4 часа и половина но важното е че доказах на себе си ако не на друг че мога да печеля и 1-ви места :D
      Картата ми вървеше доста по средата на играта според мен направих много добро и трудно нещо дропнах фуул хаус 2Валета 3 Дами,като имах чувството че противника държи 3 Асака и 2 Валета от там играта започна да ми върви по гладко не се изнервих както обикновенно се случваше или когато се дигнат блиндовете повечко да почна да играя със страх беше като цяло супер едната ръка имах чифт 4-ки на земята 4-ка и 2 10-ки бяхме 3-ма един влиза алл ин другият му плати и аз платих те имаха по 1 10-ка в ръката и някаква друга по слаба карта и ги набих с фулл,а финалната ръка имах АА бях имах доста чипове 3 пъти колкото общите стакове на 2-мата противника единият рейзна от големия блинд другия влезе алл ин и аз влязох единия имаше чифт Дами другия имаше чифт 6-ци и ги смачках после още 3 часа не можах да заспя защото не можех да повярвам че съм спечелил 1-во място
      :f_biggrin:
      и така де дори да не станат добри неща с парите и сметката като цяло в тая покер зала скоро депозирам в ПКР и пак ще вземам 1-вите места :f_biggrin:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, hustler1992,

Честит за победата, пожелавам ти все така да се хвалиш.

Също не прави подобни грешки да предоставяш неверни данни в бъдеще.

Успех,

Елена
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Благодаря много ще го имам в предвид и ако обстоятелствата се стекът добре ще имам да черпя :Д
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Аз малко не мога да схвана идеята ти да мамиш с данните си.Каква е целта?
      Ако имаш сериозни намерения да печелиш пари от покер,как очакваш да ги получиш с измислено име?
      Най-вероятно затова нас българите навсякъде ни мислят за престъпници и измамници.
    • hustler1992
      hustler1992
      Бронз
      Бонев причината е следната,нова покер зала която малко или много не се е доказала и не бих рискувал ей така да предоставя данните си
      разбра се че залата е точна,но вече бях направил ацц-то
      а и причината да не им се доверя е тая че такива дето дават мн мн фрее $ но депозит са ми доста подозтрителни за това :)
      и общо взето квото стане пари се изкарват всякак здраве да е другото лъжа :nh
    • 1
    • 2