Здравейте

• Kamen77
      Kamen77
      Начален
      Казвам се Камен и съм от Габрово , на 33 години съм и обичам да играя покер. На жена ми брат и ме зариби тука с 50 долара начален капитал които не трябва да връщам и всичко ми се видя доста добре .

та имам няколко въпроса преди да избера зала в която да играя.
      къде бихте ми препоръчали да играя с по-слаби опоненти и по-голям шан за печалба :) ))
      и също така къде имам най-голяма изгода да играя за "strategy points" (не ги знам още за какво са но приятелчето ми каза че и за тях имало възнаграждения)

Поздрави.
  • 7 отговора
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      В Евереста има големи шарани :)
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      На ниските лимити навсякъде има риба. Аз бих ти препоръчал платформа, в която има повече трафик(Покерстарс или Фултилт). Аз лично повече харесвам Покерстарс.
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Определено в Покерстарс има най-много риба, но има и страшно много добри играчи. Аз лично съм правил най-много пари в зали за спортни залаганя като unibet, bet365 i betfairpoker, sпоред мен там се размиват играчите, защото са сайтове за спортни залози и така на масите има много хора, които принципно не се занимават с покер а със залаганя и просто си пробват късмета. Лично на мен любимата зала ми беше унибет
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей и добре дошъл! :s_love:
      Според мен от залите, които предлагат и спортни залози, ще печелиш повече отколкото във ФТП и ПокерСтарс. Докато в двете най-големи покер зали трафика е доста голям и има както добри така и много лоши играчи, то в залите със спортни залози добри играчи почти не се срещат.
      А и в някои от тях за 1 евро рейк получаваш по 4 стратеджи точки. Отделно бонус системите и рейка са им много добри.
      Успех по масите, и не забравяй да спазваш Банкрол мениджмънт, да четеш стратегиите, гледай видео, обсъждай ръце във форума с други потребители!
    • Kamen77
      Kamen77
      Начален
      избрах си еверест покер :) но нещо софтуера никак не ми харесва
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл, Камене!

Правилно са те посъветвали, че навсякъде има риба.

Зависи не само какъв трафик очакваш, но и дали ти допада софтуера, стабилен ли е и т.н., така че този избор не е лесен, но дори и да не ти хареса покер залата, която избереш сега, винаги можеш на по-късен етап да прехвърлиш парите си в друга покер зала.

Поздрави,
      Надя
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Еми щом вече си избрал не мога да ти кажа друго освен Успех!