Tracking Progress

• IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      Хей, не съм писал доста отдавна по-сериозно, но реших да отворя блог, за да мога да следя прогреса си. Надали ще се задържи този блог, но все пак ще ми трябва някаква мотивация този месец, тъй като мисля да поиграя по-сериозно. :challenge

Идеята е да направя минимум 120 часа игра и над 50к ръце. Никога не съм бил добър в грайнда, но нищо не пречи да пробвам. Ще играя Нл20 повечето време.

Ще гледам да ъпдейтвам възможно най-често, ще пускам интересни ръце (не такива като на венджи разбира се :D ) , графики и разни други работи.

Окей, нека си запиша някакви цели, че стана късно и мисля да поспя...

:spade: 120 часа игра
      :spade: 50к ръце
      :spade: Видео материали
      :spade: Анализ на трудни ръце след определен период време (седмица или брой ръце)
      :spade: PROGRESS

Лека :f_cool:
  • 9 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, IvanSh1,

120 часа игра и 50к ръце са добри цели :) Пожелавам ти успех с постигането им.

Поздрави

Елена
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      Хей, реших да драсна нещо преди тренировка. Станах сутринта, изпих си кафето и седнах да играя. Реших да правя 3 сесии дневно по 2 часа, което прави около 400 ръце на час, тъй като играя в зала, в която се правят доста бавно ръце.

Благодаря ти, Елена, ще се постарая да шипна челинджа :)

Това е графиката ми от миналия месец - малко ръце са, но имах изпити до средата на месеца и почти не съм играл, последните седмица и нещо от месеца играх по-сериозно. 50% нл10 и 50% нл20 е.

Довечера, може би ще напиша нещо, off to the gym :f_cool:
    • alexd2
      alexd2
      Бронз
      go go go, bro... :f_cool: :)

Може ли да споделиш в коя зала/мрежа си решил да цъкаш?
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, IvanSh1,

Графиката е супер, надявам се все да е така нагоре.

Поздрави

Елена
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      @Алехандро, ами не знам дали е ок да я казвам тук, като май вече не са партньори със стратеЖи, но е най-голямата за спортни залози в света :D

@Елена, ще се постарая да е все така нагоре :f_cool:

up soon :pokerface:
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Интересен блог се очертава :coolface: , но ме съмнява и 25К ръце да направиш за месеца :megusta
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей IvanSh1,

Ако говориш за bet365 те са ни партньори, като се получават StrategyPoints за играта в тази покер зала, но тъй като не приемат нови регистрации от територията на България не се виждат в списъка с бонуси за първи депозит. :)

Поздрави,
      achko
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      Хей, хора, не знам защо, но нямам мотивацията да ъпвам блога и може би това е причината да имам само 11к ръце/30ч игра от началото на месеца :D :facepalm: Пуст социален живот и тренировки :D

Хубавото е, че днес ми донесоха 27 инчовия нов монитор, на който спокойно ще си играя 9 маси, тъй като играта и без това е бавна и затъпявам на 6. Надявам се да вляза във форма с грайнда, че месеца си заминава малко по малко...

Нещата от към рън са добре, никак не мога да се оплача, дори ще гледам да постна довечера след мача някаква графика за цвят. :)
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      Друго си е на 9 маси, по 500-550 ръце на час :pokerface: , единствено трябва да спра да си чатя и да гледам разни други неща, тъй като е една идея по-трудно на повече маси :D Днес ме пръснаха малко и реших, че сега е момента да пусна графика :D :facepalm:

13к ръце/33ч игра за месеца :f_cry: