bonus

• 4 отговора
    • MupoAces
      MupoAces
      Бронз
      Като за начало пиши на Кирилица.Ако не си изчакал 2 3 дни имай търпение и щом си следвал инструкциите би трябвало всичко да е наред.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей bisi50,

Здравей,

Добре дошла във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

Проверих регистрацията ти при нас и не беше избрала PKR за зала, в която да получиш безплатните покер пари.

Избрах тази зала вместо теб, като скоро трансфера на безплатните ти покер пари ще стартира и ако всичко е наред със сметката ти в покер залата ще получиш безплатните покер пари в рамките на 72 часа.

Надявам се да бъдеш активна във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, както MupoAces вече ти е написал, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      achko
    • sashkoooon
      sashkoooon
      Бронз
      Изпълних до номер 5 стъпките за получаване на бонус 45$, но след това ми иска да регистрирам карта и да депозирам пари.
      Необходимо ли е да правя депозит за да получа бонус?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей sashkoooon,

Получаваш първите $10 без да е нужно да депозираш, като за да получиш останалите пари е нужно да направиш поне минимален депозит от $10. Повече информация може да видиш ТУК.

Поздрави,
      achko