100!

• 23 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      браво ,вече завъртя бизнес .Сега като започнат да печелят ще станеш богат . :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей kkki4uka2,

Браво на теб! И така споделяш тази страхотна новина, не забравяй да се похвалиш и как го правиш, за да помогнеш и на останалите членове да се възползват токова добре от програмата.

Успех по масите и с новите приятели!

Поздрави,
      Деси
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей kkki4uka2,

Браво на теб! И така споделяш тази страхотна новина, не забравяй да се похвалиш и как го правиш, за да помогнеш и на останалите членове да се възползват токова добре от програмата.

Успех по масите и с новите приятели!

Поздрави,
      Деси
      Много спам :D :D :D :D .
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Днес стигнах до 1000 поканени приятели :D :D :D :D .. Тъжното е че само 10% си вземат наалния капитал.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Днес стигнах до 1000 поканени приятели :D :D :D :D .. Тъжното е че само 10% си вземат наалния капитал.
      Лол.. Къде спамиш ти бе човек. Аз имам едва 20 и нито един не си е взел парите.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Почти навсякъде :D :D .
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Лол.. Къде спамиш ти бе човек. Аз имам едва 20 и нито един не си е взел парите.

Аз имам 6 и двама вече са взели бонуса!
      Не знам дали е коректно, но ще си призная за високата успеваемост - 33% взели... ;)
      А вие помагате ли им а си решат теста??? След това, насърчавате ли ги с документите???
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      пичове вие да нямате билбордове че намирате толкова много хора .Няма да се учудя и реклама по телевизията да си правите :D
    • achko
      achko
      Бронз
      14 приятели , 6 са получили бонуса :) 40% успеваемост! :Р
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      аз имам 100% 2 от 2
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Щом "работя" за него, се досещам къде спами. =) Главно из новини и форуми на най-четените сайтове...
      Чета си аз БГ клюките в скапания сайт на Blife (ако не се лъжа) и решавам да видя коментарите (защото там има смях на поразия), е познайте на какво попаднах...

П.с. Забравих да ти кажа - браво! Но като се замисля, ти с игра би постигнал по-бързи резултати. (а ако можеш да ги съчетаваш и двете - още по-добре)
    • petran40
      petran40
      Бронз
      Ами то с тая Лична карта е много тъпо. Аз имам поне 10 човека, на които съм казал да се регнат. Ама само 3 са ми препоръчани, защото ако само се регнат, не им иксате ЛК, ако ги препоръчам, веднага..

ПС, сега Деси ще каже, че е на рандом принцип, ама фактите говорят друго.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от petran40
      Ами то с тая Лична карта е много тъпо. Аз имам поне 10 човека, на които съм казал да се регнат. Ама само 3 са ми препоръчани, защото ако само се регнат, не им иксате ЛК, ако ги препоръчам, веднага..

ПС, сега Деси ще каже, че е на рандом принцип, ама фактите говорят друго.
      Здравей,

Не е точно така - няма да лъжем, че при програмата Покани приятел сме малко по-строги, защото за съжаление там броят на опитите за злоупотреби.

Но в никакъв случай не е гаранция, че няма да им бъдат поискани документи за самоличност, ако се регистрират при нас директно.

Поздрави,
      Надя
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Аз имам един поканен приятел и получил бонуса днес :) А на него дори не му искаха личната карта. Така че наистина е на рандом принцип явно това с документа за самоличност и всичките снимки.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Щом "работя" за него, се досещам къде спами. =) Главно из новини и форуми на най-четените сайтове...
      Чета си аз БГ клюките в скапания сайт на Blife (ако не се лъжа) и решавам да видя коментарите (защото там има смях на поразия), е познайте на какво попаднах...

П.с. Забравих да ти кажа - браво! Но като се замисля, ти с игра би постигнал по-бързи резултати. (а ако можеш да ги съчетаваш и двете - още по-добре)

Лятото го карам само на спам, понеже съм си казал като съм пил да не играя и няма кога да играя....... на есен (септември) започвам с пълна пара МТТ в старса.Мисля да направя блогче и там ще си показвам резилите :D :D :D .
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      И на есен с песен :D

• nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Аз имам 30 поканени от които 10 получили начален капитал, 4ма със 100+ точки и 3ма с 15+. Продължавам да спамя и се надявам, че скоро ще чукна 200$ :P
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      4 поканени от които 2 са получили капитала и са с 100+ точки :f_grin: 50% успеваемост . Песента е ЖЕСТОКААА :D :D :f_tongue:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Аз имам само един и дори не го познавам :( Явно се е регнал от мой линк ;)
      Я признайте кой тука ми е афилейта,поне да почерпи като стана злато :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
    • 1
    • 2