Здравейте :)

• IliqnXY
      IliqnXY
      Бронз
      Здравейте казвам се Илиян на 18г. ,преди малко минах теста и съм в очакване на началния си капитал във Фуллтилт , дано да не съм направил грешка с избирането на залата .. Играя покер от почти година , но основно за забавление и мисля вече да погледна по сериозно ... Приятели ме зарибиха във Facebook :D 4 пъти станах първи на турнир с 3 рунда след това започнах да играя в един не толкова комерсиален сайт Yogapoker където станах един път 1ви и 2 пътви 2ри на freerolls турнир от 5000 играча направих 50$ без да влагам пари и ги изтеглих но след това направиха промени в сайта и много рядко има freerolls турнири почти няма .. От мой приятел научих за този сайт преди 2 дена от вчера чета статийте и съм изключително доволен , преди това си мислих че знам всичко за покера но уви , разбрах че знам само основните работи :) За сега това е надявам се да имам късмет във фуллтилт покер .. Сайта е страхотен поздрави на целия екип :)
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей IliqnXY,

Добре дошъл сред нас! Радвам се, че си доволен от съдържанието, а с отключваните на други статуси съм сигурна, че наистина ще научиш много и ти желая много успехи и късмет по масите!

Не забравяй да се възползваш и от програмата Покани приятели, която ще ти донесе допълнителни средства за развитието на твоята банка и умения.

Поздрави,
      Деси
    • IliqnXY
      IliqnXY
      Бронз
      Вчера получих началния си капитал и да се похаваля с първото си добро попадение
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей IliqnXY,

Поздравления за победата! Малко ме притеснява, че си играл на турнир с вход $5+0.50. Има едно важно правило, което явно не прилагаш:

"Никога не харчи повече от 2% от наличните в сметката си пари за един Sit & Go турнир (без да се брои рейка/входната такса). " http://bg.pokerstrategy.com/strategy/sng/1347/1

Това е МНОГО важно и надявам се да започнеш да го спазваш, иначе почти със сигурност ще останеш без банка съвсем скоро.

Поздрави,

Станислав
    • IliqnXY
      IliqnXY
      Бронз
      Здравейте , прочетох правилото преди да изиграя този турнир ,но реших веднъж да вляза на по голям залог и да разбера какво е нивото на играчите на по големите вх.такси .. Беше ми много трудно максмиално внимание и спазване на правилата от статията успях да го спечеля , но от сега нататък ще си продължа с турнирите от 1$ и ще внимавам много с управлението на банката :)