Безплатни пари

• 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей bojkata89,

Ако си следвал нашето указание за получаване на безплатните покер пари, всичко ще е наред и ще получиш бонуса, като трансфера отнема до 72 часа.

Ние ще се свържем с теб ако е нужно допълнително съдействие от твоя страна или ако има някакъв проблем с трансфера на безплатните покер пари.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      achko
    • sparkz
      sparkz
      Бронз
      Здравейте,за да не правя излишен спам с нова тема,ще попитам тук за моя въпрос.Пред месец декември миналата година получих безплатните 10$ в пкр,но съм забравил за тях и не съм ги използвал.Има ли някакви срокове за ползването им ? И другията ми въпрос е дали ако депозирам сега,ще получа описаните от вас бонуси ? Благодаря ви предварително!
      Поздрави,Александър
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей sparkz,

За съжаление ако в рамките на 150 дни, след получаването на безплатните покер пари не си играл с тях, то те се отнемат. Ако все още са налични по сметката ти, то е добре да започнеш да играеш с тях възможно най-скоро, за да не ги загубиш.

Също така трябва да депозираш в рамките на 60 дни, след получаването им, за да се възползваш от допълнителните $30. Ако депозираш сега ще получиш по-висок статус, както и турнирни билети, но не и допълнителните $30.

Поздрави,
      achko
    • sparkz
      sparkz
      Бронз
      Логнах се на сайта им и видях,че 10-те долара стоят,така,че ще играя с тях.Жалко,че съм забравил за тях,с един малък депозит и общо 40$ от вас щеше да изградя добра начална банка,а и щях да отключа уроците за статус сребро.Благодаря ви за отговора все пак. : )
    • Richardweil
      Richardweil
      Бронз
      всичко е точно