99 Utg

• Pinisivodi4ka
      Pinisivodi4ka
      Бронз
      Здравейте

Съжелявам че ще трябва да ви обясна ръката с думи обаче не ми излиза в мениджъра

Та така UTG съм с стак 9к при блиндове 200/400 и ми дойдоха 99
      рейзвам аз 800 и всички фолдват а БУ със стак 2500 бута и след него малкия блинд reshove със стак 9к колкото моя и ест аз колнах щото веднага сложих решова на рейндж от овър карти или малък чифт,а като се предполага че и малкия стак е на овър карти демек имам добър шанс и двамата да си държат аутовете.

На showdowna малкия стак показва АА,а СБ показва АКsuited демек съм снижил СБ до 4 аута за остатъка от пота който е 6.5к от всеки от нас!
      Ест дойде борд xxAxx даже и на ривъра направи флъш,ама какво да се прави вариация батка :coolface:

Какво мислите за тази ръка ;)

Поздрави
      Ники
  • 1 отговор
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Здравей!

Мисля, че трябва да фолднеш в тази ситуация, защото все пак, този който прави 4бет-а е със стак колкото твоя и едва ли ще е със слаба ръка. Ако искаш да гембълнеш в няква 50/50 ситуация кола ти е ОК, но много често лошият ще показва по - голям пеър от 99. От друга гледна точка си с някакъв среден стак и в МТТ е хубаво да се рискува повечко за да се трупат чипове. Абе общо взето ако е тайт играча, който 4бетва бих фолднал тук. :)