Началните $50

• 53 отговора
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Каквото си спечелил - ВСИЧКИ :)
    • Coldy91
      Coldy91
      Бронз
      Мерси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Coldy91,

За да избегнеш каквито и да било неясноти, моля да се консултираш със самата покер зала, защото те съхраняват покер банката ти и те определят условията за теглене на пари.

Поздрави,
      Деси
    • ivanko51
      ivanko51
      Бронз
      Изпратил съм всичките си детайли-снимките на личната ми карта и т.н...Сега ми звънят даже по телефона.Незнам какви мерки взимте,но мен това не ме притеснява,стига да се приключи един път за винаги и да ми пратите парите,които сте обещали.Но ако продължават да ме притесняват по такъв начин и да ми звънят за щяло и нещяло просто няма да я бъде.Нали съм ви пратил снимките,какво повече искате...Може и вкъщи да дойдете,ако искате...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от ivanko51
      Изпратил съм всичките си детайли-снимките на личната ми карта и т.н...Сега ми звънят даже по телефона.Незнам какви мерки взимте,но мен това не ме притеснява,стига да се приключи един път за винаги и да ми пратите парите,които сте обещали.Но ако продължават да ме притесняват по такъв начин и да ми звънят за щяло и нещяло просто няма да я бъде.Нали съм ви пратил снимките,какво повече искате...Може и вкъщи да дойдете,ако искате...
      Здравей ivanko51,

За съжаление се случва често някои хора да се представят за други с цел да получат началния капитал повече от веднъж или например ако са малолетни и се опитват да се регистрират с документите на родителите си.

За да се предпазим от подобни опити за злоупотреба, ние извършваме проверка на самоличността, която понякога включва и телефонно обаждане.

Ако всичко е наред с твоята регистрация, няма от какво да се притесняваш.

Благодаря ти за разбирането и търпението!

Поздрави,

Станислав
    • OrionMnt
      OrionMnt
      Бронз
      Та значи получих тези 50$ - началните, но оттогава никакъв контакт с мен. Очаквах да се обадят или нещо документ да видят, не че ме интересува особено де, но все пак излиза, че трябва да се идентифирам за всеки случай според правилата :)
    • ivanko51
      ivanko51
      Бронз
      до кога да ви чакам и не ми звънете от скрит номер,ако обичате...прекалявате,ако знаех изобщо нямаше да се занимавам с вас...вече ме съмнява,че е възможно да използвате данните ми за други цели.пратих ви снимки на личната карта-не били достатъчни.пратих ви снимка как държа картата си-пак не става.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от OrionMnt
      Та значи получих тези 50$ - началните, но оттогава никакъв контакт с мен. Очаквах да се обадят или нещо документ да видят, не че ме интересува особено де, но все пак излиза, че трябва да се идентифирам за всеки случай според правилата :)
      Здравей,

Щом вече си получил началния капитал всичко е наред и можеш да започнеш да играеш покер :-) Все пак ти препоръчвам да прочетеш още веднъж статиите. Ти вече си Бронз и имаш достъп до нови статии и видео материали.

Успех по покер масите!

Станислав
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      до кога да ви чакам и не ми звънете от скрит номер,ако обичате...прекалявате,ако знаех изобщо нямаше да се занимавам с вас...вече ме съмнява,че е възможно да използвате данните ми за други цели.пратих ви снимки на личната карта-не били достатъчни.пратих ви снимка как държа картата си-пак не става.
      Ще предам на колегите от отдела за сигурност да ви се обадят утре преди обяд. Те приключиха за днес.

Поздрави,

Станислав
    • mazarot
      mazarot
      Бронз
      Присъединявам се с критиките си към Ivanko51 !
      Изпратих свои снимки с личната карта до лицето ми, като бях закрил последните четири цифри на ЕГН-то си подписа и номера на картата, защото тези реквизити не са нужни за удостоверяване на самоличността ми а могат да бъдат използвани в мой ущърб . На самия сайт пише , че това което искат са : точен адрес и дата на раждане( за да се види , че имаш 18г).Получих писмо , че тези снимки не са достатъчни и че НЯМА НУЖДА КАРТАТА ДА Е ДО ЛИЦЕТО МИ а просто да се вижда ясно. Снимах я върху бял лист и я изпратих. Получих отговор , че тези снимки не стават а ТРЯБВА КАРТАТА ДА Е ДО ЛИЦЕТО МИ !!!!!( с копи - пейст съм изпратил цялата тази кореспонденция на екипа ви по мейла)
      Страшно съм възмутен! Това е унизително и противно - никой не е изтръгнал насила от вас обещанието за паричната награда - вие сами я предлагате. Започвам да се съмнявам , дали всъщност единствената цел тук не е именно да се измъкнат от хората личните им данни, които впоследствие могат да се използват за всякакви цели. Ако обичате, отговорете направо имате ли намерение да дадете това , което сте обещали или това са поредните празни думи в тая страна.
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Здравей mazarot,

Ако има нещо в тази държава което да си заслужава да направиш в бг интернет пространството и да останеш напълно доволен, то това е да започнеш да се учиш да играеш покер именно тук.

Не се притеснявай за личните си данни,то и без това където и да депозираш те пак ти ги искат.

Поздрави!
    • mazarot
      mazarot
      Бронз
      Друже, благодаря ти за добрите думи, но очаквам смислен отговор от екипа на PokerStrategy за това което става. Още повече , че явно не съм единствения на когото се случва подобно нещо.От снимката с личната карта до лицето ми , на която се четат всички необходими данни и се вижда физиономията ми е ясно , че аз съм аз , и че възраст адрес и т.н. са редовни, ясно е и че досега не съм се регистрирал ( освен ако няма някой друг с който да сме близнаци и да има същите данни и адрес като моите а ви уверявам , че ако имах мой клонинг , който да живее вкъщи щях да знам), преминах успешно теста.
      Не разбирам кое от всичките поставени от самите вас изисквания не съм изпълнил, че да не получа това което сте казали.
    • ivanko51
      ivanko51
      Бронз
      Има 10 минути до обяд,за да ми звъннете и съответно да приключите с процеса с 50-те долара.С несериозното отношение,на което съм свъдетел, не знам как изобщо някой се връзва на глупостите ви.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Първоначално публикувано от mazarot
      Друже, благодаря ти за добрите думи, но очаквам смислен отговор от екипа на PokerStrategy за това което става. Още повече , че явно не съм единствения на когото се случва подобно нещо.От снимката с личната карта до лицето ми , на която се четат всички необходими данни и се вижда физиономията ми е ясно , че аз съм аз , и че възраст адрес и т.н. са редовни, ясно е и че досега не съм се регистрирал досега( освен ако няма някой друг с който да сме близнаци и да има същите данни и адрес като моите а ви уверявам , че ако имах мой клонинг , който да живее вкъщи щях да знам), преминах успешно теста.
      Не разбирам кое от всичките поставени от самите вас изисквания не съм изпълнил, че да не получа това което сте казали.

Ще си получиш парите приятел. Не се притеснявай!! ;) Препоръчвам да прегледаш някоя статия преди да ги получиш за да не свършат бързо.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Има 10 минути до обяд,за да ми звъннете и съответно да приключите с процеса с 50-те долара.С несериозното отношение,на което съм свъдетел, не знам как изобщо някой се връзва на глупостите ви.

Пич не бързай и не се изнервяй. Ще станат нещата. Успех!
    • mazarot
      mazarot
      Бронз
      Ха ха ! Само да вляза, ще те изям с парцалите , младши ! Всъщност зависи къде играеш. Аз се регистрирах в еверест.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Няма проблем :D :D :D . Играя МТТ-а в старс :D
    • ivanko51
      ivanko51
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Няма проблем :D :D :D . Играя МТТ-а в старс :D
      радваш се,като циганче пред баничарница...гледай да не проплачеш скоро... :D :D :D :D :D
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз

радваш се,като циганче пред баничарница...гледай да не проплачеш скоро... :D :D :D :D :D
      Здържайте думите си моля ви!Тук никой с никой не се бие или надпреварва!!!!!!!!