Проблем с форума

• 17 отговора
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей niki199393 ,

не е от браузърите.Правят се ъпдейти по форума и има някои неща за доизглаждане.Призовавам те да бъдеш търпелив,като всички нас.
      Успех!!!
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :) Оки ;)
    • stopppped
      stopppped
      Бронз
      Zdraveite, az sum nov tuka. Iskam da si naprava blog ama ne mi dava takav option?
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей stopppped ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Георги и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      Георги
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Кога мислите да оправите форума?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей inevitablee,

Кое по-точно на форума?

След последния ъпдейт имаше доста бъгове, които ескалирах до IT отдела и утре би трябвало да има обновяване, което да оправи някои (всички) от тях.

Ако имаш предвид конкретен проблем моля те напиши какъв е той, за да мога да предам на IT отдела за него, ако вече не съм.

Поздрави,
      achko
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :D ами стнаха две седмици,но проблема още не е решен...не че нещо,но на практика форума е почти неизползваем...
      Лято е,разбирам ;)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Част от бъговете вече са оправени (виждат се последните 10 публикации, когато отговаряш в някоя тема, темите не показват двойно повече постове и съответно празни страници), предстои да бъдат оправени и тези, заради които не се виждат новите публикации след последно влизане.

Поздрави,
      achko
    • RakeVictim
      RakeVictim
      Начален
      За Коледа може и да се оправят да се виждат последните ни публикации. То аз тях като ги нямам, за какво ми е форума? Да тръгна да ровя, да си търся мненията, за да видя дали има коментар? Пак добре, че нещо го занемарихте форума, та има по 5 мнения на ден в целия форум и по-лесно се намират.

Както и да е, аз имам друг проблем. Като напиша мнение и натисна "публикувай" ме изкарва на някаква друга страница и ме кара да чакам 300 секунди, които бай дъ уей никога не минават. Трябва да излеза от форума, пак да влеза и тогава да публикувам. То скоро може да се наложи и да си рестартирам компютъра, за да пиша мнение, знае ли човек :D
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей RakeVictim,

Силно се надявам, че утре ще оправят проблема с прегледа на последните ти публикации.

Относно чакането, предполагам, че е някаква защита от СПАМ, която са въвели за потребители със статус Начален, като ще попитам за повече информация.

Поздрави,
      achko
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Ачко ми каза, че всичко би трябвало да е наред вече и колегите от IT отдела за са разрешили и последните бъгове.

Преминаването към новите и предлагащи повече удобство и възможности версии просто няма как да се случи изведнъж и за съжаление по време на прехода изпитваме разнообразни неудобства.

Сигурен съм обаче, че крайният резултат ще си заслужава. :)

Поздрави,
      Александър
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Има подобрения...до преди като влезна форум-нови мнения бял екран,сега поне ги изкарва,ама не като преди теми-мнения,а само мненията.
    • chokata
      chokata
      Бронз
      И за къв у. ми е тоз статус като не мога гледам тренировките >?
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Не всичко е оправено.

Като прочета някоя тема в даден раздел и после се върна към всички раздели, не ми отчита, че съм изчел всички мнения, а ми показва, че има нови мнения! Тоест пред даден прочетен раздел, "спатията" си стои червена... :megusta
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      И за къв у. ми е тоз статус като не мога гледам тренировките >?

@Какъв е проблема с тренировките?

@azsumsiaz Сега пробвах и работи. Пробвай да кликнеш "Отбележи форума като прочетен" - намира се в горния десен ъгъл над темите, след това когато има ново мнение и го прочетеш виж дали спатията ще стане сива.

Поздрави,
      achko
    • niki6a87
      niki6a87
      Бронз
      И при мен имаше проблем с тренировките. Има звук, но няма картина.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Проблемът вече е отстранен (от вторник миналата седмица, но искахме да се уверим че всичко вече е наред), но не с помощта на Mtel.

Сменихме хоста и ще е просто лош късмет, ако от Mtel решат да блокират още IP адреси, които се окажат и такива, от които се хоства съдържанието ни.

Лично аз си прекратих предсрочно договора ми с тях, защото не смятам че е нормално да блокират хиляди интернет страници, просто защото от даден IP адрес се хоства и такава, която е в черния списък на закона за хазарта. Просто утре могат утре да блокират по същия начин която и да е уеб страница. Обещаха ми 50% отстъпка от цената за оставащото време на договора, но това вече не ме интересува - не ми харесва идеята утре да не мога да отворя произволна страница, понеже черния списък си расте ли расте.

Поздрави,
      Александър