Ето ме и мен

• 10 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      има малки риби има и хищни риби ,ако играеш правилно ще станеш акула :s_biggrin: , ако ли не ще си :f_cry:
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей akademikabg,

Добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com. Сигурен съм, че учебните материали на сайта, както и хората, с които ще се запознаеш във форума, ще ти помагнат от риба да станеш акула :) Разкажи ни малко повече за себе си - как се запали по покера, какъв покер формат играеш, какви са постиженията ти дотук?

Успех по масите!

Поздрави,
      yolov
    • akademikabg
      akademikabg
      Бронз
      Играя покер от 2004, говоря за онлайн покер, иначе нашия си с петте карти също го играя. Немога се похваля с успехи, освен спечелването на един фрирол за 500$, тогава взех 120$. Всъщост не съм се отнасял сериозно към покера и не съм полагал старание да го уча и да търся материали. Случайно попаднах на сайта, регистрирах се и се зачетох... Така разбрах колко много неща неща не зная, т.е. нищо не зная. Стана ми интересно, взех да попивам и изкарах теста. Сега ще се заема да прилагам уроците на практика в режим плеймъней за да мога да усвоя нещата. Невъзможно е всичко да се запомни от раз, иска се практика. Играя само холдем, другите така и не ги проумях, не съм си давал и зор за това де..
      А сайта е чудесен и ще се възползвам максимално от предлаганите неща.
      Благодаря и успех и късмет на всички.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей akademikabg,

Надявам се няма да се упражняваш на виртуални пари, защото не смятам, че стратегиите ще ти помогнат там :) , въпреки че е доста близо до невероятните отигравания на микро лимитите с истински пари.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • akademikabg
      akademikabg
      Бронз
      Ами аз не искам да ми погнат, искам да ги науча без да гледам, т.е искам да знам наизуст кога какво да играя. Няма време за четене и залагане......
      Затова тренировки за начало, докато свикна бързо да възприемам и анализирам правилната ситуация.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здрасти отново akademikabg,

Жалко, че нямаш време. Надявам се скоро да имаш повече за четене и анализ, защото това е единственият начин да станеш наистина добър.

Поздрави,
      Деси
    • akademikabg
      akademikabg
      Бронз
      Исках да кажа в процес на игра няма време да се чете как точно да се постъпи на момента. трябва да се знае, та това ще уча.... :tongue:
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Първоначално публикувано от akademikabg
      Исках да кажа в процес на игра няма време да се чете как точно да се постъпи на момента. трябва да се знае, та това ще уча.... :tongue:
      Нищо не ти пречи да имаш до теб няколко важни таблици по време на игра, който ще ти помогнат да вземеш адекватното решение. :)
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Преди да играеш отделяй време за потготовка.Възприемай го като един вид самотренировка преди мача,иначе е много опасно можеш да се "контузиш"!

Поздрави и успех
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей akademikabg,

Редувай четене и игра. Нека четенето е по-продължително от играта. Разпредели си времето за покер: час и нещо четене и 40 мин. игра или нещо подобно.

Поздрави,
      Деси