Здравейте

• dira4yt
      dira4yt
      Бронз
      Вече съм одобрен за получаване на бонуса от 50$, бавят се малко повече от 48 часа, но предполагам, че няма да има проблем с получаването му :-)
      Колкото до другото наскоро открих покера и смея да твърдя че ми харесва. Макар да не смятам да се наркоманясвам по него :-)
      Правим си приятелски турнири с по 10 лв вход, доста забавно е понякога играем просто така :-)
      Е успех на всички
      Христо !
  • 3 отговора
    • dira4yt
      dira4yt
      Бронз
      Получих си бонуса току що, започвам да го разцъквам :-) !
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей Христо,

Добре дошъл в нашата общност! Желаем ти успешна покер кариера! Къде си избрал да играеш с бонуса?

Не забравяй да четеш статиите и видео материалите, до които имаш достъп с твоя статус. Препоръчвам ти и статиите от раздел "Психология". Ще се убедиш, че и форумите за анализ на ръце са много полезни.

Успех по масите!

Поздрави,
      yolov
    • dira4yt
      dira4yt
      Бронз
      Избрах фул тил покер, много харесвам да играя покер с 5 карти, за мен това е американски покер, дано не бъркам терминологията ! Вече увеличих стартовия бонус до 54$, не съм лаком :-)
      Даже и в турнир участвах но имах малшанс при А3 кари опонента да извади АА, имах шанс за стрейт, но при ол ин загубих всичко, нищо само 55 цента ми струваше ! Все пак тук се забавлявам страхотно при условие че се играе с истински пари и "лигите " са по- малко :-)