Сделка с + EV

• Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравейте всички!

Искам да попитам дали някой иска да ми помага с играта срещу съответен процент от печалбата ми в бъдеще. Играя с началния капитал в Cake Poker и два пъти стигах до над $100, обаче после успявам да падна отново до към $50. Опитвам различни начини на игра, чета и гледам материалите тук. Но да си призная - като седна да играя се уплитам. За сега играя NLH4 на max 4 маси. Подбирам стартовите си ръце, правя стандартни рейзове и гледам да се нагаждам спрямо играчите на масата. Следя за имиджът си на масата и 3-бет-вам повече отколкото когато започнах /през м. Март/ Но проблемите ми започват след флопа. Като 90% от загубите ми са с АК. Даже си мисля, че ако винаги фолдвам АК ще съм на голяма печалба :f_biggrin: .

Нямам познати около мен, които да мога да попитам за мнение, но съм сигурен че ще се намери начин.

Очаквам вашите коментари и предложения.

Поздрави:
      Даниел
  • 7 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Добре де, @kumypa ти писа да те гледа докато играеш някой път. Аз съм свободен почти по цял ден и също мога да го направя...
      Ти влизаш във форума веднъж на високосна, не постваш ръце за анализ и после се оплакваш от начина си на игра.
      Пиши в "Общност" скайпа си и ще направим няколко сесии без да се налага да плащаш.
      Да не говорим, че трябва да постваш ВСЯКА ръка, която мислиш за проблемна или че не си я изиграл както трябва, за да може да бъде анализирана и да видиш как да я изиграеш за в бъдеще...
      Може да гледаш ръцете на другите играчи, да четеш блоговете им, нови теми относно това. Трябва ти активност и в тази насока, не само в играта! ;)

П.с. И малко си сбъркал раздела за това питане, при все, че вече отвори една подобна тема, в която пак питаше за същото...
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Оставих си скайпа и влизам почти всеки ден във форума почти всеки ден, но признавам не съм активен относно това, което си посочил. А колкото до постването на ръцете - ще опитам още довечера. Ако си на линия в скайпа и се намерим мога даже да те попитам как да поствам или да ме погледаш ако имаш възможност.

Скайпът ми е: dani-zaiobaio /в момента съм на линия/
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      В сайта има статии и те са безплатни.
      Има обучителни видеота и те са безплатни.
      Има тренировки за статус бронз всеки понеделник и те са безплатни.
      Има форум за анализ на ръце и анализите са безплатни.
      Относно качването на ръце за анализ - Как да публикуваш ръце?

Използвайки тези възможности можеш спокойно да биеш ниските лимити. Ако ти не искаш си направиш труда, поне да положиш основите на играта си с това, което ти се предоставя, не знам как очакваш някой добър и опитен играч да започне да се занимава с теб и да те учи. Виждам, че и колеги са ти предложили да ти помагат със съвети, можеш да се възползваш и от това, но все пак трябва и ти да работиш над играта и мисленето си, а не да се надяваш всичко да ти дойде наготово (то няма и как да стане без труд и работа над играта де ;) )

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      В сайта има статии и те са безплатни.
      Има обучителни видеота и те са безплатни.
      Има тренировки за статус бронз всеки понеделник и те са безплатни.
      Има форум за анализ на ръце и анализите са безплатни.
      Относно качването на ръце за анализ - Как да публикуваш ръце?
      +1
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че само нашите професионални треньори, които са представители на PokerStrategy.com имат право да предлагат платени частни тренировки.

Освен това, аз лично мисля, че в началото е добре да използваш безплатните материали, които ние предлагаме - така ще си изградиш и дисциплината, нужна на един покер играч.

Виждам, че не си публикувал никога ръце за анализ - защо не пробваш първо да публикуваш тези ръце, за които си се съмнявал, и след това да търсиш някой да ти помага?

Наистина ние предлагаме немалко материали, които да са ти от помощ.

Поздрави,
      Надя
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравей Надя и благодаря за помоща!

Определено трябва да поработя над дисциплината и търпението си.
      Отчитам прибързаната си игра и тилта като най-големите ми грешки! :(
      Ще отделя още време на мателиалите в сайта и при първа възможност ще публикувам някой проблемни ръце, надявам се още днес или утре.

Вчера moodkiller беше така добър да се свърже с мен и обсъдихме някой мой отигравания. Освен това ми спести около $10 със съветите си =)
      Благодаря му за отделеното време! А така също и на всички останали!

Поздрави:
      Даниел
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Negreanu1976,

Чудесна новина, че си помагате с играта! :) Хубаво е, че си озънал грешките си, това е важна стъпка. Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси