здравейте и от мен

• immortalkz
      immortalkz
      Бронз
      Здравейте казвам се Васко и играя покер от 2-3 години.Играя предимно с приятели в домашни условия като в повечето пъти на края на вечерта съм се гипсирал със 400-500 мл уиски.Не играя за да печеля играя за удоволствие.Ми това е от мен,чакам си бонусчето и не се надявам да направя кой знае какво :
  • 3 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей Васко,

Добре дошъл сред нас. Пожелавам ти да намериш много приятели и полезни учебни материали тук и да постигнеш успехи, с които да можеш да се похвалиш!

Какъв покер формат играеш? В домашни условия турнири ли сте организирали или сте играли кеш? Разкажи ни малко повече :)

Поздрави,
      yolov
    • immortalkz
      immortalkz
      Бронз
      ами играем предимно кешче с 5 ст 10 ст блиндове . обикновенно се раиграват 130-150 кинта играем между 6 и 8 човека(такава ни е масата max=8) пробвали сме с 10 играча но такъф тип игра с толкова хора на маса не ми допада предпочитам 4-5 противника.Това мога да кажа за моята игра.Ако има някой от Казанлък нека сподели може да поиграем заедно някой път :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Ейй като каза

ами играем предимно кешче с 5 ст 10 ст блиндове

се сетих за времето в което играехме покер по пейките със стотинки и левчета. Друго си е да има реални пари в играта, не някакви чипове :-)

Виждам, че вече си получил началния капитал от $50. Успех по покер масите!

Станислав