Таблет с 3g модул до 500лв

• masteraproto
      masteraproto
      Бронз
      Здравейте,

От известно време преглеждам сайтовете и мисля сериозно да си купя таблет, като искам да бъде задължително с 3g. Бихте ли ми препоръчали нещо до 450-500лв. Искам да е нов и с гаранция в България, за предпочитане да го купя на място. Ще го използвам най-вече за четене, гледане на клипове, фейсбук, скайпи и разбира се от време на време покер.

Очаквам съвети :)
  • 12 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей ,

Не разбирам много от марки ,но ей това е моя ,взех го от Виваком за около 200 лв.С интернет сим карта за 5 лв. на месец.Има всичко това което пишеш че ти трябва + перфектна навигация за колата .

Поздрави,
      Боби.
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Здравейте,

Може ли да ми даде някой мнение за този таблет, че съм много бос в техниките. Ще се използва основно за брузване в нета, залагане на мачове, детски на малкия. Покер - евентуално рядко. Ще трябва ли да му се инсталира нещо допълнително? Карта някаква трябва ли?

Link Text...
    • kraevbg
      kraevbg
      Начален
      Здравей. Аз ползвам от няколко месеца lenovo tab 2 a10 70l и съм доста доволен.Взет е от техномаркет за 540лв.
      А сега мисля ,че са и под 500лв.Мисля че се води мултимедиен
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Аз имам такъв: http://www.avalonbg.com/laptop/tablet/tablet-fujitsu-stylistic-m532-gps-3g-wifi.html
      Сайта е моя, така, че го потърси някъде другаде ако искаш, за да не излезе самореклама :)
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Да ви кажа честно не ми се дават 500 кинта за таблет дето я го ползвам често, я не, а е по-вероятно малкият да му мине отгоре бързо. Тоя дето съм дал линк ми изглежда ОК, ама не знам за таблет колко е важна разликата от 1 до 2 ГБ рам и куп други неща. Предполагам за нет ще мога да се свързвам навсякъде където има WIFI.
      Всъщност не съм сигурен дали няма да плащам и мито и ДДС. Някой ако е поръчвал да каже.
    • flavian93
      flavian93
      Бронз
      Няма да плащаш мито и ДДС. Или поне аз лично не съм плащал за доставки от алиекспрес, а имам повече от 20 поръчки от там. За последно взех безжична клавиатура и мишка за телевизора и пристигна миналата седмица. Телефони и таблети също съм взимал без проблем. По принцип не е невъзможно да ти я задържат, но е мноооого малко вероятно. Аз все пак за да се подсигурявам на коментара на поръчката пиша на продавача "please send as gift" защото доколкото съм запознат подаръците не подлежат на мито.

Поздрави
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Пускай го по пощата и има голям шанс да се разминеш с мито и ддс.
    • flavian93
      flavian93
      Бронз
      По пощата де, то от али-то нз дали има друга опция?
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Има dhl
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Първоначално публикувано от flavian93
      а имам повече от 20 поръчки от там. За последно взех безжична клавиатура и мишка за телевизора и пристигна миналата седмица. Телефони и таблети също съм взимал без проблем. По
      Ти щом толко неща пазаруваш, начи пари не ти тряат :f_cool:
    • flavian93
      flavian93
      Бронз
      Щом си рекъл, живи и здрави. :cheers: