Дидо фифти50

• Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Здравейте и от мен. Аз определено съм от новите попълнениея на стратежито. Играя покер от когато ми е регистрацията, явно извадих късмет в началото та взех някакви фрееролчета и не ми се уби желанието да цъкам.В ПКР играх ДоН обаче след 16 изиграни и 11 победи бях с 2,5$ напред и си викам туи нема да е. Сега съм се насочил към фифтитата понеже са ми най интересни. Да са надявам че ще им разбера цаката и ще мога да си ги жъна. Блога го правя че да има каде да си пиша като напредвям или като назадвам. Да си слагам месечни неща за постигане, и ако ми се върже някой на ъкъла да ми помага да може да си подобрявам играта. Започнах фифтитата на 23.08 с банка от 16$. Определено неспазвайки никакъв банкролл мениджмънт, но фифтита на 30цента няма а и пари няма за по голяма банка. По същество, с много неосъзната стратегия песници и ритане в бъбреците сега, 2седмици и малко по късно в банката ми се подвизават 64$ който бяха и 75, но за жалост кривата не ходи само на горе. В момента играя на 6 маси и ги пускам едновременно. План за месеца
      1 да трупам банка, никакво мърдане от 1,5$ дорде не направя 400$
      2 да стана сребърна звезда в старса
      3 учене поне по 1 час на ден, а като съм на работа повече
      Като се сетя още нещо ще пиша, също може да кача някоя графика ако успея.
  • 41 отговора
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Препоръчвам ти да намалиш масите на 4,така ще следиш по детайлно какво се случва и ще си водиш бележки.Има немалко редовни играчи дори на този лимит.С тайт игра и добър обем формата е доходоносен.

Успех!!!
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Успех!
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здравей,

ако направиш едно видео на твоя сесия от 6 турнира ще я изгледам и ще ти напиша какво мисля.

Няма мн смисъл да смъкваш масите на 4, освен ако 6 не са ти мн. Освен това те съветвам от опит да минеш на РЕГ спиид а не турбо, защото турбото е доста по-вариативно => мн даунсуинги => мн тилтване.

Успех!
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Благодаря много за предложението. Но аз незнам как се прави видео на сесия. Можеш ли да ми обясниш?
      За 6-те маси мисля че са ми тамън, пробвах на 9 но за момента ми идват много. Все пак ми се иска постепенно да започна само от това да си изкарвам кинтите.За тези работи трябват обем, и сега като застъпя правя по 40 до 80 турнира ако ептем няма какво да правя на ден. Днес на нощната поцъках на ИЦМ трайнера и определено ще си отделям по 30 мин да щракам всеки ден. Настроих го да съм чип лидер и ме очуди нещо. Даде ми грешно отиграване на пуш с АК от УТГ1 след като УТГ е алл ин. Стаковете бяха 3000 към 4300 някаде ..
      П.С. добре че в форума има всякакви работи. Свалям Камтасия и ще пробвам.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Клипчето е готово, нещо неможах да се оправя с формата. Така че го гледам през самата Камитса. Ако и ти имаш програмата мисля няма да има проблем с гледането. Та кажи когато имаш време каде да ти я пратя.
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      Ще следя блога ти с много голям интерес.
      Аз правя същото нещо от около месец и половина.

За ICM трейнъра нз дали е много добра идея, защото той е направен за обикновенни SnGта а не за Fifty50. Toчно затова мисля и че отиграването, което ти е дал за АК може би не е точно.

Я конвентирай ръката и я постни тук зада видим по подробно.

Успех!
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Оправи му формата и го качи в YouTube и дай линк тук, така ще може всеки който иска да го гледа и ще имаме повече гледни точки и по-интересна дискусия. Ако незнаеш как да го направиш потърси каквото не ти е ясно в гугъл.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Здравей Боби. Ръката немога да я конвентирам понеже е в ИЦМ трайнера. Може и да става някак но аз съм малко скаран с поставянето на ръце. Ще ти я обясня: 6 човека били на масата, по размит спомен говорих на обяд :)
      1-ви 2300
      аз 2-ри 3450
      3- 2170
      4 2330
      5 2190
      6 2410
      И първия пушва тия 2300, дава му че пушва с 7.7% но на мен ми дава кол само 1,8 което са JJ+ и по някакви причини не ги включва АК.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Мерси tacinho. ще го направя.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от Didonikolov
      Здравей Боби. Ръката немога да я конвентирам понеже е в ИЦМ трайнера. Може и да става някак но аз съм малко скаран с поставянето на ръце. Ще ти я обясня: 6 човека били на масата, по размит спомен говорих на обяд :)
      1-ви 2300
      аз 2-ри 3450
      3- 2170
      4 2330
      5 2190
      6 2410
      И първия пушва тия 2300, дава му че пушва с 7.7% но на мен ми дава кол само 1,8 което са JJ+ и по някакви причини не ги включва АК.

+ЕВ кол.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Докато правя видеото мп4 формат което отнема век и половина, се разиграх малко.. И .. попаднах на пасаж :) ето една ръка в която ако бях загубил щях да си прережа вените. http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/10737675_042FB210E0
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      AK си е +ев с толкова хора. Няма как да им фолднем.

За KJ е добре също. Независимо от резултата, като голям стак трябва да натискаме, а и с тоя лимп...

Сега пиша през телефона. Като се прибера ще видя в холдема имам хистори с теб. Ще видим какво може да ти помогна :)

Успех.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Мерси много.
      Днес съм доста доволен от мен, може би последната игра малко се престарах с пресирането, ама пуста лакомия. http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/10738677_0FA5744EE1
      Почвам да си пиша ежедневна статистика.
      Днес 59 турнира
      16,93$ напред
      Банка 81,68
      Впп 233,15
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      KJ e ok
      67 - нямаш фолд опция, ако големият стак е тайт имаш минрейз/фолд, ако е луз си пуш.
      А неговият кол не го прави, ако си на негово място :)
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро

VPIP/PFR/3bet/fold to 3bet/limp fold/agr
      cbet/fold to cbet/ Steal Btn/ Steal Sb/BB fold to steal

Както виждаш имам 325 ръце с теб.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      поиграли сме значи :) Ти как се пишеш за да видя аз какво имам за теб?
      С клипчето за жалост нищо не стана. Качих го но качеството е отвратително, така че няма смисъл да го показвам. Утре почвам да къртя плочките в банята :) и вечерта ще видя да направя ново, но с по големи маси.
      пс. 71% конти бет а ? :) дива работа :)
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      Първоначално публикувано от Didonikolov
      поиграли сме значи :) Ти как се пишеш за да видя аз какво имам за теб?
      Boby Penevv
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Ей грамотна работа бе. То можело да се наглася ХД качеството. Та ето прословутото клипче, но тук като цяло ми идва карта и нямам много грешки
      http://youtu.be/NI5kVRc2X8Y
      Одеве влезнах почти на балона с 12 бб с QT от бутона. И едното циганче изкара АJ. И Сега ме е яд че го направих това. Ама кой бяга от 2 блинда :( В ПКР играх някво турнирче и 6$ минимум ми се изплъзнаха леко.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Този видеоклип е частен.

Съжаляваме за това.