Fifty50 Рег за повече от месец

• kuramii
      kuramii
      Бронз
      Здравейте казвам се Тодор на 25години.Имам регистрация тук от16 години но чак сега се реших и аз да си направя блогче малко за стимул. Главната цел на блога както се разбира от заглавието е да играя един формат повече от месец (толков горе доло ми е рекорда :facepalm:) . Формата както също се разбира е фифти50. Започвам от най ниския лимит на бавните както препоръчва колегата tacinho и спирам на най високия :coolface: :coolface: :coolface: .Другата цел е с помоща на по опитните играчи да подобря играта си и да стана печеливш на този формат ,но това май го пише във всеки блог :D :D :D . ЗА начало ще публикувам брои турнири и профит или ROI нещо такова а ако разбера как направо графики и ръце. Толкова от мен за сега дано блогът ми не умре след първата страница щото няма де е яко! И не ме питаите за ника на японски е :facepalm:
  • 17 отговора
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Що ве, мен ме кефи ника.В смисъл през kura mi e :D :facepalm: :facepalm: :D
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      То и мен си ме кефи ама мн ме базикаха като играех с него :facepalm: .Може ли някои да ми помогне с ка4ването на ръце от ПТ4 4е нещо неми се полу4ава след като дам copy to forum format каде да я търся тая ръка или изобщо нее от там
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Иди на форума и натисни Ctrl+V ;

Успех!
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Здравейте първо благодаря на tacinho за одговора днес поиграх доста и съм доволен като цяло .Пробвах да зареждам постоянно с цел пове4е обем но нещо неми се полу4ава и тръгнах назад затова по4нах да си ги пускам по 8 и да си ги из4аквам и нещата си доидоха на мястото въпреки 4е се губи доста време но по добре малко пове4е време от колкото пари :D . Друг пропуск или грешка незнам то4но как да го определя е 4е явно играя прекалено пасивно защото в пове4ето слу4аи влизам в парите с много малко 4ипове.Трябва да пробвам да отварям малко по широко и да стилвам в късната фаза щото маи него правя изобщо. От 2 часа се мъча да кача графиката но неми се полу4ава затова ще напиша резултатие от първия ден турнири 102 профит 19.69 ROI 12.87 % ITM 67%
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, kuramii,

Пожелавам ти успех с блога :)

Поздрави,
      Елена
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Благодаря YeeJr
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Здравеите тази сутрин ми се слу4и нещо доста тъпо и викам да го споделя.Както си разглеждах лобито и без да искам съм се регнал за 30$фифти а това ми е по4ти половината от банката с която запо4нах :facepalm: .Беше ми супер напрегнато пък и по средата на турнира се сетих 4е съм отклю4ен в старса и се вижда 4е играя 4 турнира на 1.50 и един на 30$. Между другото може би защото е неделя но и там имаше игра4и който доста лесно си подаряваха стаковете още в на4алото или просто съм попаднал на такава маса.В карайна сметка успях да вляза в парата и взех към 18 кинта горница от турнира което си е супер след половин 4ас мъки :D . ПС ако може някой да ми помогне с ка4ването на графика от пт4 :facepalm:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kuramii,

Може би е добра идея да си активираш филтрите за турнири в покер залата, за да не виждаш изобщо турнирите с толкова висок вход, като по този начин ще избегнеш възможността за такива грешки.

Относно другият ти въпрос, кликни с дясно копче на мишката на графиката в PokerTracker 4 и избери Save as..

След като запаметиш графиката е нужно да я качиш в сайта като:

http://kachi-snimka.info/
      http://tinypic.com/

Копираш линка, който си получил от сайта, в който си я качил и го поставяш във форума чрез бутона "Добави изображение" - намира се отляво на бутона, с който добавящ клип от Youtube.

Поздрави,
      achko
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Благодаря много на achko за помоща ето първата графика от днес

[/IMG]

ето и цяла графика за 3 дни

[/IMG]
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Драсти днес мисля да попиша малко пове4е и се надявам на някой да му се занимава да го про4ете и да помага ако може.
      Първо в4ера вдигнах лимита на 3.50.Мисля 4е около 40БИ за рег спиид на тези лимитиса с и ок по опитните да кажат.Игра4ите са си същите което си е ясно на всеки ама и аз да го потвърдя.
      Изиграх 110 турнира от които съм на минус 1$ а по EV съм на плюс 40$ ама варияция ко да праиш.
      След като прегледах някои ръце(нали така правят протата :D ) си открих една огромна грешка която със сигурност е една от многото но вси4ко с времето си.
      В късните етапи на турнира може би от страх вместо да рестиилвам от късна позиция със добрите ръце аз само колвам реизовете и в последствие много 4есто изплащам глупостите които пи4овете са си ударили най слу4аино .Пример аз удрям топ 4ифт аса с вале кикър опонента изкарава дами със седмици или аз аз съм с топдва 4ифта аса и дами колегата вади сет двоики или троики.
      Въпросът ми е с какъв диапазон горе доло е ок да рестилваме горе доло като знаем 4е доста 4есто ще ни колват .Тия пи4ове неим пука дали са на балона или в на4алната фаза бутат си ги и ги боли Х.
      Мисля да пробвам АTs+ AJof+ KQs 99+ neznam може тва да е супер грешно затова и питам все пак съм си :f_cool: .Който може и иска да помага всеки съвет и критика са добре дошли!
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Май задавам доста тъпи въпроси щом никои не отговаря :facepalm:
      Аз оба4е съм си упорит и ще продължавам да си драскам :D

Ето и лудата графика до сега :D
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Ето я 4е нещо неми се полу4и първия опит :facepalm:
      [/IMG]
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Да колнеш АJ в късната фаза на турнира е мн грешно, винаги пуш. Свали си една програма от сорта на ICMIZER и гледай какво ще ти показва - пуш/фолд/кол етк. Да стилваш и колваш мн тайт в късната фаза е голям лийк и ти коства мн пари, не забравяй че чиповете се изплащат...
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Благодаря ти за отговора никога несъм използвал такива програми но ще трябва ина4е няма да стане.А ина4е вси4ки програми ли стават за фифти?
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Здравейте преди малко повече от месец започнах този блог с цел да ме мотивира да си седна на .... да се взема в ръце и постигна нещо повече от постоянно циклене на микро нивата.
      Наистина блога успя да ме мотивира супер много .Започнах да играя супер надъхан но нещата за пореден път не се получиха както ми се иска.
      Проблема ми обаче е не толкова в резултатите колкото в това че несе чуствам комфортно когато играя в смисъл незнам какво и защо го правя в повечето ситуации.
      Минал съм през почти всички формати на снг но без особени успехи с изключение на един ъпсуинг на 2.50 180 човека където за горе долу месец имах към 3к печалби.После доиде дауна и пак смяна на зали формати и така.
      С две думи нулев успен

Минавали са ми какви ли не мисли софта е нагласен някои хора имат повече късмет микро нивата немогат да се бият и още мн други .Само че ако това беше вярно всички печеливши играчи трябва да играят ж един не нагласен софт да са супер големи късметлии и никога да не са минавали през микро нивата :D
      Истината обаче е в разликата в усилията които полагат успешните играчи и тези които полагам аз .Няма как да даваш 10% от себе си и да искаш да имаш същите резултати като на някои които дава 110%. Само че е по лесно да обвиниш вариацията и всичко е ок.

И така след 2 дни почивка и размисли колкото и да неми се иска да го казвам пак смених формата и залата .От три дни играя в покер хевън защото съм тракнат там и се надявам да качвам статус и да има повече статии и видеа които да ми помагат в разитието(дано най накрая да има такова :facepalm:) .
      Започнах да играя кеш това ще е новия формат.
      Първия ден започнах да играя на 8 9 маси и набързо загубих 5 6 стака и реших засега да не играя повече на 8 9 маси.
      В4ера и днес играя на 4 маси и нещата са по добре за сега но имам и доста късмет така че ще видим по нататък

ето и двете графики от вчера и днес

Аиде стига толкова че стана мн дълго и объркано чао за сега и успех на всички
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Здравей!

Истината обаче е в разликата в усилията които полагат успешните играчи и тези които полагам аз .Няма как да даваш 10% от себе си и да искаш да имаш същите резултати като на някои които дава 110%. Само че е по лесно да обвиниш вариацията и всичко е ок.

И така след 2 дни почивка и размисли колкото и да неми се иска да го казвам пак смених формата и залата .От три дни играя в покер хевън защото съм тракнат там и се надявам да качвам статус и да има повече статии и видеа които да ми помагат в разитието
      Много точно си го казал! А колкото до статиите, препоръчвам ти да прочетеш всичко от началото до където имаш статус. Все пак повторението е майка на знанието! ;)
      После вече ще си качил статуса и ще можеш да продължиш със сребърните стретегии и на горе! :s_cool:

Аз лично за бронз съм ги препрочел стратегиите по 2 - 3 пъти и всеки път, когато чета, научавам по-някой трик, който съм пропуснал в предишните четения... :P

Та, сам си го казал :

Няма как да даваш 10% от себе си и да искаш да имаш същите резултати като на някои които дава 110%.
      GL HF! :pokerface:
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      Благодара ти azsumsiaz статийките ги започвам задължително. Успех и на теб!