Тв + интернет

• kiril92
      kiril92
      Бронз
      Здравейте, интересуваме интернета на vivacom добър ли е ?
      С колко се тегли, прекъсва ли дали си заслужава ? Излиза ми 50мб интернет +7лв от цената на пакета за телевизия, което е супер

Понеже сега гледам имат промоция тв + интернет и цената излиза добра( а й искам да мина към тяхната телевизия понеже може да се връщат предаванията :) )
  • 23 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kiril92,

Щом е 50мб значи е оптичен Интернет и телевизия? Аз съм на такива от няколко месеца и съм супер доволен - Интернета не ми е спирал изобщо, а и телевизията е добре.

Ако обаче телевизията е с антена, тогава по-добре не. Много смущения от времето/дървета/вятър и не знам какво още.

Поздрави,
      achko
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Аз от половин година съм на Виваком (оптичен нет и тв) и съм доволен, не ми е прекъсвал.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      + 1 за Виваком.
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      преди 30мин подписах договор за 24месеца Тв+нет

Пакета е този където сега го имат с -50% за първата година и после другите 12месеца на пълната цена :)

Телевизията им е тази с приемниците, където може да се връщат предавания и имам някаква програма vivacom arena (мисля че беше) където дават филми :)
    • JustBhopIt
      JustBhopIt
      Бронз
      Добра оферта си сключил. От повече от година съм на оптичен нет и тв от Виваком и съм много доволен. А това с връщането на предавания по повечето телевизии е супер - можеш да си пуснеш нещо отпреди 4-5 дни напълно безплатно :pokerface:
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Първоначално публикувано от kiril92
      преди 30мин подписах договор за 24месеца Тв+нет

Пакета е този където сега го имат с -50% за първата година и после другите 12месеца на пълната цена :)

Телевизията им е тази с приемниците, където може да се връщат предавания и имам някаква програма vivacom arena (мисля че беше) където дават филми :)

Привет,

като видях темата ти, разгледах на сайта и смятам да ида и аз да направя договор.

Имам един въпрос: първата година по колко пари ще плащаш за тв+ интернет. Предполагам си избрал наи-високия ТВ пакет + 50 мг интернет или?

Предварително благодаря за отговора,

Мартин
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Значи аз съм с extra пакет + пакета за HD канали + интернет 50мб + още 2 приемника (тоест общо за 3 телевизора ) и за първите 12 месеца ще плащам по 24,10лева . Като ги питах за този HD пакет дали може да се махне и ми казаха, че през първата година можело да се махнел (дано не са ме излъгали) понеже мисля ако не ги гледам толкова тези канали да го премахна тази добавка.
      Като ако е без този HD пакет ще е 24,10 - 6,90 = 17,20лв. според девойката която ми ги смята ...

И ако я премахна за последните 12 месеца за extra пакет за 3телевизора + интернет 50мб ми каза че ще плащам 29,60лв/месец . А ако си го оставя предполагам, че ще е 29,6+13,8= 43,4лв/месец

Като има 10лева за включване и плащаш с 1 месец напред и така последния месец няма да плащам :)

Готиното (ако е така) е че можеш да си добавяш пакет с HBO и т.н. ти сигурно си ги видял, и да ги махаш всеки месец . Да ги гледаш 2-3 месеца и да ги махнеш, което е готино :)

А също така и дават рутер безплатно. В четвъртък идват да ми монтират приемниците и интернета и ще пиша след някой друг ден дали съм доволен :)

Тя промоцията до колкото разбрах от един приятел(от който всъщност и разбрах за тази оферта) е до края на този месец
    • achko
      achko
      Бронз
      Да, промоцията с половин такса е до края на този месец.

Поздрави,
      achko
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Благодаря за подробната информация,

цената е идеална. Аз другата седмица съм на почивка, но тъкмо ще имаш време да прежениш как е качеството на телевизията, с интернета предполагам няма да има проблем.

Ще имам три дни време в края на месеца, за да сключа договор и аз :)

Хубава вечер и успех по масите :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Мога ли да ви спамна темата? :)
      Някой ще сподели ли впечатления за Net1?

Този петък си подадох искане за предсрочно прекратяване на договора с Mtel, заради това, че отказаха да оправят проблема с достъпа до страниците ни и изобщо блокират още хиляди други страници ей така, та се надявам до 10-тина дни да се прехвърля на друг оператор.

За сега съм се спрял на тях, най-вече защото много искам да избегна ползването на допълнително устройства - предложението им е с директно ползване на тунера на телевизора и без ограничение на броя телевизори в домакинството.

Поздрави,
      Александър
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте,

интересува ме мнението ви за мобилния нет на Виваком.Благодаря предварително.
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Ползвал съм мобилен на Виваком (преди 1 година последно) и Мтел оттогава, като от Мтел съм определено по-доволен, ний =вече като скорост и покритие. И двете на еднаква такса.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Мога ли да ви спамна темата? :)
      Някой ще сподели ли впечатления за Net1?

Преди Виваком ги ползвах,нямал съм някакви проблеми нета си беше добър.Но заради телевизията и някои отстъпки се преместих на Виваком.
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Ползвал съм мобилен на Виваком (преди 1 година последно) и Мтел оттогава, като от Мтел съм определено по-доволен, ний =вече като скорост и покритие. И двете на еднаква такса.
      Хм, не знам в какъв район си ги пробвал, но определено мобилният на Виваком >>>> мобилния на Мтел/Глобул. 3G покритието е доста доста по-добро по мое мнение.

Поздрави,
      achko
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      От 2 месеца съм на виваком /50/ и за съжаление прекъсва поне веднъж на седмица... Преди на Мтел за година да е прекъснал един-два пъти, може би зависи от град/квартал, но поне при мен без резервен инет не става...
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      http://gyazo.com/dac51fb1cb0f1da39cc4320cc94b69b0
      тегля 4,5-5мб/с

За сега съм доволен от интернета, не че съм стоял много на него но не ми е спирал.
      Като ми свързаха и на следващия ден сутринта нямах нито интернет нито телевизия (явно някаква профилактика е имало) понеже после си имах като се прибрах от работа

Монтажа при мен стана за 60мин някъде . Като бях писал 14ч да дойдат ама те пристигнаха 13ч. ....

Телевизията е супер :)

24/7 имат поддръжка на 123, а ако си на мтел или глобул 087123 .. че аз на мтел звъня и ми казват няма такъв номер на 123 ... после от един приятел гсм на виваком звъннах да ги питам защо не става и ми каза, че трябвало 087 преди 123 да въведа ахаха
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      За пореден път ми накъса днес, този път и резервният се бъгна и стана мазало... Аз лично се връщам на Мтел, вече е решено, и виваком няма как да ги препоръчам на никой. ТВ им е ок, но и то дава леки бъгове, но интернета поне при мен НЕ СТАВА!!!
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Старс имат някъв проблем ( и аз съм на виваком ) от как минахме на бг клиента след 8 вечерта се губи често и с резевния на виваком пак.
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      На оптика на Виваком ли си? Аз нямам никакъв проблем със Старса.
    • 1
    • 2