Мобилен покер със....?

• niki199393
      niki199393
      Бронз
      Здравейте!
      Искам да имам резервен вариант за игра,като въпросът ми е кое е по-удачно за мобилен покер-телефон или таблет?Има ли някакви специални изисквания за устройствата,за които да гледам.Знам само,че телефона трябва да е с дисплей над 4 инча-на по-малък приложението на Покер Старс не тръгва.Таблета пък трябва да ми е с 3G за да мога да слагам Вивакомската карта в него.
      Ще се радвам някой,който е пробвал и двата варианта да сподели.Играя на до 6 маси СНГ или МТТ.
      Поздрави!
      Ники :s_thumbsup:
  • 16 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей,

Зависи с какъв бюджет разполагаш и дали ти се налага да си сменяш телефона. С таблет е по-удобно защото екрана е по-голям, но пак има ограничение от максимум 4 маси, така че ползата не е особено голяма.

От друга страна таблетите с 3G модул са скъпички, а и е още едно устройство за носене, така че лично аз бих предпочел телефон с 4.5-5 инчов екран. Общо взето всеки такъв Андроид телефон става за покер, като можеш да си намериш сносен за ~150-200лв с договор с мобилен оператор.

Поздрави,
      achko

• niki199393
      niki199393
      Бронз
      Хм...добре де,ако играя 6 турнира и ми спре нета,прехвърлям се на телефона-какво става?
      Извинявам се,може да е смешно,но не съм запознат. :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Нямам идея честно казано. Всъщност ако случаят е такъв можеш да си пуснеш Интернет от мобилния телефон/таблета към лаптопа/домашният компютър и няма да има нужда да използваш мобилният клиент.

Поздрави,
      achko
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :D сега ме вкара във филм-мерси за идеята :f_thumbsup: ...почвам да ровя да видя как става номера
    • achko
      achko
      Бронз
      Ако имаш Андроид телефон е много лесно. Влизаш в Настройки -> WLAN и търсиш HotSpot цъкаш enable избираш как да ти се казва мрежата и парола и това е. Телефона ти вече е WI-FI рутер. :)

Хубаво е обаче като минаваш на мобилен Интернет да спираш всякакви торенти и прочие, да не ти замине трафика за 1 час.

Поздрави,
      achko
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Направих го, но трябва да спра да играя,тъй като прочетох че трябва да рестартирам лаптопа за да си намери драйверите и инсталира нета през USB .По-късно ще го пробвам :)
      Благодаря много! :fdrink :fdrink :fdrink
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Хмм.. доколкото знам Покерстарс.бг няма мобилен клиент все още.....
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Хмм.. доколкото знам Покерстарс.бг няма мобилен клиент все още.....
      Имат :)
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      В края на краищата се спрях на това- http://www.technomarket.bg/products/09138272/lenovo-a536-dual-sim-black
      А нета май успях да го пусна през телефона..някаква магия стана,и аз незнам как,но в момента пиша през него :D :D :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • achko
      achko
      Бронз
      Не е лошо Lenovo-то, като разделителната му способност е малко ниска, но ако не си много претенциозен е идеално за тези пари ;)

@Боби Пуснаха мобилен .bg клиент преди хм ~2-3 седмици.

Поздрави,
      achko
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Аз съм с Lenovo p780 от половин година и съм много доволен .Играя в Старса без проблеми с неограничен интернет , а батерията му е 4000 МАh
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Първоначално публикувано от DIMIKER
      Аз съм с Lenovo p780 от половин година и съм много доволен .Играя в Старса без проблеми с неограничен интернет , а батерията му е 4000 МАh
      Здравей!
      А колко маси можеш да отвориш максимум? :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей niki199393,

Отговор директно от сайта на покер залата:

• Въпрос: Мога ли да играя на много маси едновременно?
      • Oтговор: Да - Можете да играете до четири маси на iPhone® и iPod touch® и до пет маси на iPad®. За Android™ устройства максималният брой маси е четири.

Поздрави,
      achko
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Супер,стигат ми! :f_thumbsup:
      Аз пуснах телефона на изплащане,днес ме одобриха,но май след празниците ще пристигне. :pokerface:
      Един приятел днес ме светна и качих Portable WIFI hotspot и телефона ми стана като рутер,без да е необходим кабел и ако спре в къщи нета ще точа от мобилния. :s_evil:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Първоначално публикувано от niki199393
      Един приятел днес ме светна и качих Portable WIFI hotspot и телефона ми стана като рутер,без да е необходим кабел и ако спре в къщи нета ще точа от мобилния. :s_evil:
      В интерес на истината това е доста полезно. На мен лично ми се е случвало нещо да не ми върви нета, обаче пускам директно от телефона и за секунди отново съм в играта! :f_cool:
    • achko
      achko
      Бронз
      Мда, така си е. Аз ползвам 1.5GB от Виваком добавени към мобилния ми план и редовно си ползвам телефона като рутер когато съм на път.

Поздрави,
      achko