Малко помощ за начинаещи

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Някой теглил ли е пари от фул тилт покер през виза след което получава имеил за одобрена заявка мисалта ми е какви са ви отзивите до колко дена горе долу получавате парите в виза картите си моля да пишат хора които са получавали да споделят колко дена са чакали горе долу за информация предварително благодаря на тея които са имали опит и ще ми отговорят
  • 5 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Парите вероятно ще са достъпни в картата ти в рамките на 3 до 5 работни дни. Аз съм теглил към карта Виза, между 24 и 72 часа е нормален срок, но понякога може да отнеме малко повече от 72 часа, а понякога по-малко.

Поздрави,
      yolov
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Мерси много мисалта ми беше че пише от 10 до 15 работни дни ще дойдат и дали 10 дена е задалжителен период за чакане или могат да дойдат и по рано към картата от 10 дена примерно специално за фул тилт става с виза както ми каза много мерси значи до 5 дена сас сигорност идват щото пише между 10 и 15 работни дни викам да не е 10 дена да се чака на 100% задалжително
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Не съм поглеждал дали са променили сроковете, но като всеки международен междубанков трансфер (не е същото като bank wire, но е близко) срокът е 3-5 работни дни. Аз не мога да ти обещая, че парите ти няма да се забавят :) но след като си получил съобщение, че транзакцията ти е одобрена, към 3-тия ден можеш да започнеш да проверяваш картата си.

Поздрави,
      yolov
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Мерси много то иначе нещо допалнително в банката към картата трябва ли да правиш кат са от покер сайт да идват или щом си одобрен само отиваш и теглиш като са ги превели без други допалнителни изисквания защото депозита става за секунди дори мигновенно надявам се и тегленето като дойдат да е така :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Не трябва нищо допълнително. Щом сайтът ти е казал, че парите са на път, както те е посъветвал yolov, провери след 3-ия ден.

Поздрави,
      Деси