60k за една година на кеш масите ?

• s7eL1
      s7eL1
      Бронз
      Здр!
      Аз съм Стелиан, на 24 години от Варна. Издържам се от покер от 3 години играейки от 25нл-200нл 6 макс кеш в различни зали.
      Приятно е да си покер играч в България, 1/4 от рейк-бека ти за месеца е повече от средната заплата. Но никога не съм "избухвал" с някакви впечатляващи шест цифрени суми в банковата ми сметка например. Когато почнах да играя целта ми не беше просто да се издържам ами да постигна нещо повече. През последните години тази цел, обаче, започна да се превръща в нереална фантазия. След всичките регулации на онлайн покера и тем подобни изглежда сякаш професията покер играч става все по-трудна, а достигането до високите лимити почети невъзможно и само 1% успяват да стигнат далеч и по-важното - да се задържат там.

Лятото, докато си грайндя на слънчака осъзнах нещо: от една година играя 100нл, намерил съм "комфортна зона" и продължавам да тъпча на едно място без развитие. Започнах да губя мотивация и знаех че трябва да направя нещо по въпроса или скоро ще загубя напълно желанието си към играта, която винаги е била най-голямата ми страст.

По това време открих новата програма на Gordan Gekko от BPC: Coaching for profit и веднага кандидатствах. Оказа се че отговарям на изискванията и от началото на септември 2014 съм вътре. Целта е да изкарам 60к евро за по-малко от година като ме коучват безплатно и само ако успея им пращам част от печалбата. Аз започвам от 50нл 6 макс, но интересното е, че има играчи които почват от 2нл като обещанието на Гордан е, че всеки ще успее, което ми се струва малко нереално, но ще видим накрая.

В този блог ще ъпдейтвам резултатите ми от това предизвикателство и също така ще споделям кои са нещата които ми помагат да успея.

Ще записвам и по някой друг в-блог в youtube на тази тема: https://www.youtube.com/channel/UCgN...2MGSDspON--Buw

И така.. да започва грайндът!
  • 39 отговора
    • backbea
      backbea
      Бронз
      Браво, това е екстра, харесва ми идеята и ще следя блога редовно.
      =)
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Аз следях един негов ученик който почна от нл 2 и в момента има около 119к за 10 месеца.
      Аз лично си взех една негова книга и съм мн. доволен.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, s7eL1

Честит блог.

Надявам се, че ще е интересен и полезен на много хора. Ще се радваме на редовни ъпдейти.

Поздрави,
      Иван
    • Evelina8888
      Evelina8888
      Бронз
      Звучи много интересно ще се следи блога,успех ти пожелавам!
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Честит блог!Ще се следи...
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Бронз
      Успех! Ще следя с интерес темата. Гордън е наистина уникален учеител, с постоянство ще се справиш със сигурност! :)
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Успех ! на теб ще ти е по лесно като имаш основа ще си ги приклатиш и за по-малко време,година ми ce виде много :D

Първоначално публикувано от guners89
      Аз следях един негов ученик който почна от нл 2 и в момента има около 119к за 10 месеца.
      Казваш е почнал нл2 и за 10м $120К ...че и аз ако е така ще науча англииски за 2-3 месеца и за 9-10м се пусна на оферта :coolface:
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Успех!

Задачата не е никак лесна особено фактите, че все повече играчи се развиват и коучват етк и все повече зали не са на бг пазара, но ако се трудиш мн усилено е напълно възможна. Иначе съм карал курса на Гордан за ХУ, не мога да кажа че при мен всичко работи на 100%, но със сигурност е една супер добра основа за по-нататъшно развитие.
    • s7eL1
      s7eL1
      Бронз
      Да...много е впечатляващо това
    • s7eL1
      s7eL1
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      Успех ! на теб ще ти е по лесно като имаш основа ще си ги приклатиш и за по-малко време,година ми ce виде много :D

Казваш е почнал нл2 и за 10м $120К ...че и аз ако е така ще науча англииски за 2-3 месеца и за 9-10м се пусна на оферта :coolface:

Хаха мерси ... до нова година съм ги направил! :Д
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Очертава се интересен блог.Всички ще се радваме на чести ъпдейти.

Успех!!!
    • paf85
      paf85
      Бронз
      Успех, след като имаш такава основа мисля че няма да ти е пролем стига да си дисциплиниран -) ако някой път решиш из варна да пиеш кафе с други покер играчи обаждай се -) скайп paf1233
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от BattleHunter
      Успех! Ще следя с интерес темата. Гордън е наистина уникален учеител, с постоянство ще се справиш със сигурност! :)
      :D :D :D От най-уникалните е :D Са като те скамне и теб да не рИвеш после. Колко оня изменкяр Yourdoom е уникален, толко и тоя.

Въобще защо стратеджи ги събира тия утрепки и ги рекламира не ми е ясно. Опарат се и ги разкарат, ама кел файда.
    • s7eL1
      s7eL1
      Бронз
      Първоначално публикувано от paf85
      Успех, след като имаш такава основа мисля че няма да ти е пролем стига да си дисциплиниран -) ако някой път решиш из варна да пиеш кафе с други покер играчи обаждай се -) скайп paf1233
      Ами аз живея в София, но ще те аддна в скайп. Ако имаш някакви идеи/въпроси драскай :)
    • paf85
      paf85
      Бронз
      ok -)
    • Stayko97
      Stayko97
      Бронз
      искам да печеля
    • s7eL1
      s7eL1
      Бронз
      Всичко е много професионално направено. Чак прекалено професионално Научавам много неща за това как се ръководи компания, как се ръководят хора и как се работи с различни програми, които ти улесняват живота. Все ценни неща, непонятни за повечето покер играчи (поне на мен).
      Имаме много задължения и срокове за изпълняването им. Това преди година би ми прозвучало като нещо много неприятно, защото в крайна сметка една от главните причини да се занимавам с покер е да нямам началник и задачи на главата , а сам да си разполагам с времето. Но в последствие разбрах, че като си отговорен само към себе си нямаш достатъчно мотивация да свършиш всичко на време.
      Ако не изпълниш задачите Гордан те "наказва" с 50 евро глоба Неприятен е на моменти, но пък методите му работят. Покер играчите сме доста " глезени" от към изпълняване на задачи,по мои наблюдения, така че малко допълнителна мотивация не е излишна
      Видео блога ми ще е предимно на български:

• AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей отново s7eL1 ,

позволих си да редактирам линка така,че да може да се гледа видеото директно в блога ти в PokerStrategy.Надявам се нямаш нищо против.Определено ме заинтригува.

Успех!!!
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Як блог, определено ще се следи и искрено ти пожелавам успех.
    • 1
    • 2