Пътят към успеха

• willyking
      willyking
      Бронз
      Here I go again.. but not on my own този път, така се стекоха нещата, че последния месец и нещо бях разтоварил рола си, понеже водих "преговори" с HUSNG.com и нещата се случиха. От 5 дни съм мембър и това е крачка за мен персонално, към мечтата да мога да изкарвам прехраната си чрез покера. Като цяло цялата атмосфера е много френдли, треньорите смея да твърдя най-добрите възможни и продължават да подобряват стратегиите и рейнджовете спрямо сегашното състояние на формата, ако мога така да се изразя, което е супер. Участвам в доста полезни дискусии всекидневно, отделно редовни тренировки се водят няколко пъти седмично и като цяло ако мога да обобщя, за мен това е шанс, който не е за изпускане. Реших, да направя блог в българската общност, не в друга, надявам се да бъде полезен за всички, както и за мен. Ще правя седмични ъпдейти, също мога да поствам анализирани ръце. Обема ще го застъпвам сериозно от понеделник, понеже доста ангажименти имам до тогава и обема ми куца.
      В събота ще пусна графиката до момента.
      Не на последно място, благодарности към Мишо (betdraw) за помощта това да се случи, надявам се да продължим да си съдействаме за в бъдеще.

Това е за сега. Дано да не го оставя да хваща прах и този блог. :) :s_confused:
  • 64 отговора
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Желая ти успех, и съм сигурен , че ще го постигнеш :)
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Успех :nh
    • d1m1tar4o
      d1m1tar4o
      Бронз
      Успех и дано ги разбиеш по масите :coolface:
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Благодаря момчета.

Изключително слаба графика, обема е.. без коментар.Сега тъкмо, когато се очакваше да започна сериозен грайнд, вече 3ти ден ужасен грип, като махнем всички гадости, най-зле ми е кръста адски ме боли, миналата вечер не можах да заспя до сутринта, не си намирам място.. но въпреки това, мисля да се напъна сега, ако трябва и прав ще играя, но седмичната цел от към обем е минимум 400 турнира. Също така да се има в предвид, че ми е забранено да играя на 2 маси и всичко в момента се случва на 1 маса. Като цяло приоритет на момчетата не е профит или обем, а знанията, който ще придобия, но желая да кача възможно по-скоро лимита и да се изнеса на квартира. Смятам, че е възможно и ще работя усилено, ако съм жив и здрав разбира се.
      Това е за сега, успех на всички.
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Последните 2 дни:

Обема пак е трагичен, но ми е трудно на 1 маса да запазя концентрация, постоянно цъкам някви други работи, трябва да се коригирам в това отношение.
      Бях тръгнал доста по-добре, но последните 10-15 турнира ме пребиха.

Ето някои маркнати ръце:
      Срещу агро фиш.
      Seat 1: willyking95 (450 in chips)
      Seat 2: diasbet (550 in chips)
      diasbet: posts small blind 10
      willyking95: posts big blind 20
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to willyking95 [Tc 5c]
      diasbet: raises 20 to 40
      willyking95: calls 20
      *** FLOP *** [8s 5d Ac]
      willyking95: checks
      diasbet: bets 30
      willyking95: calls 30
      *** TURN *** [8s 5d Ac] [4c]
      diasbet: bets 77
      willyking95: calls 77
      *** RIVER *** [8s 5d Ac 4c] [3s]
      diasbet: bets 258
      willyking95: calls 258

Seat 1: willyking95 (435 in chips)
      Seat 2: Badi1991 (565 in chips)
      Badi1991: posts small blind 10
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to willyking95 [9h Kc]
      Badi1991: raises 20 to 40
      *** FLOP *** [As Kh 6h]
      Badi1991: bets 40
      willyking95: calls 40
      *** TURN *** [As Kh 6h] [5c]
      Badi1991: bets 90
      willyking95: calls 90
      *** RIVER *** [As Kh 6h 5c] [Jc]
      Badi1991: bets 395 and is all-in
      willyking95: calls 265 and is all-in
    • betdraw
      betdraw
      Бронз
      и на 2те ръце планът ни трябва да е ч/к, ч/к, ч/ф на ривъра, тъй като Ах бордове не се 3барелват на блъф често от рандом опоненти.
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Месечни цели:
      GoldStar - 2500ВП, което значи
      Обем: 3335 турнира
      Дневен: 108 според точките, но ги слагам 120
      РОЙ: 2.5>

Няма да е лесно, но е и постижимо.
      За успех ще сметна ако обема е поне 3к.

• willyking
      willyking
      Бронз
      Привет на всички и за много години!

Малко позабравен от мен блог, една от точките, които искам да подобря през 2015 година, смятам да ъпдейтвам редовно, като задължение, за да мога да постигам по-лесно желаните цели. Миналата година беше смея да кажа почти провалена, единственото хубаво беше, че влязох в програмата и имам възможността да се уча от най-добрите във формата. Някакво специално ревю за изминалата година няма да правя, да не ми изкапят очите от рев, затова ще си "задам" целите за настоящата.

Цели 2015:
      1. Да стана солиден играч на 60$
      2. Да успея да направя достатъчно профит и да остана в България
      3. Да се науча да използвам по-пълноценно статистиките на худ-а.
      4. Да се науча да работя с Coffeecals и да пресмятам екуитито сам. (Това може би ми е най-слабата част, математиката, тук си признавам, че съм много зле)
      5.Да се постарая да не пропускам тренировка и да изгледам всички минали до сега.
      6.Да маркирам повече ръце за анализ.
      Бонус цел:
      7. Да ударя 5 цифрена сума от МТТ.

За сега това ми идва на ум, ако се сетя нещо друго ще го добавя.

Цели до 1ви март
      1. Лимит: 15$
      2. Да увелича масите.
      3. 3000 турнира
      4. Рой 2+
      5. 3, 4, 5, 6 от годишните да съм ги подобрил.

Май ще е това за сега, мисля да пиша само за професионални цели и преживявания, че с личните май ще стане отегчително.
      Ъпдейт ще правя всяка неделя или понеделник, понеже имам нещо като мини-цел да не си поглеждам графиките често.
      Това е за сега бойЗ, cya soon.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Успех през 2015 година!

Чудесно е, че си си поставил ясни цели. Съвета ми е между тях да вмъкнеш и някой лесно изпълними, защото се случва изпълнението на някои да се забавя понякога и така малките, лесно изпълними и редовно достигани поддържат духа ти висок, което пък ти помага в постигането и на по-големите. :)

Поздрави,
      Александър
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Week 1

Не съм доволен от обема, искам повече, ще се постарая следващата седмица да изпълния 3тия блок, за което ще са нужни 400, смятам, че ако концентрацията и миндсет-а са на това ниво, е постижимо. Като цяло усещам подобрение в концентрацията за по-дълго време, не се влиая от сък-аутовете, което е добре.
      Относно тренировките, присъствах само на 2 и то лагваше доста, за това може би ще е по-добре да почна да ги гледам след като са преминали, за да разбирам по-добре.
      Маркираните ръце, не е това, което желая, но има време до края на месеца.

След втория блок от 750 игри

readless
      Seat 1: willyking95 (620 in chips)
      Seat 2: Nocco88 (380 in chips)
      Nocco88: posts small blind 10
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to willyking95 [2d Kd]
      Nocco88: raises 20 to 40
      *** FLOP *** [7h Kc 6h]
      Nocco88: bets 40
      willyking95: calls 40
      *** TURN *** [7h Kc 6h] [8s]
      Nocco88: bets 80
      willyking95: calls 80
      *** RIVER *** [7h Kc 6h 8s] [6s]
      Nocco88: bets 220 and is all-in
      willyking95:

Срещу топ рег, поне по обем.
      Seat 1: willyking95 (430 in chips)
      Seat 2: Haaaaaaaaay! (570 in chips)
      willyking95: posts small blind 10
      Haaaaaaaaay!: posts big blind 20
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to willyking95 [Ad Js]
      willyking95: raises 25 to 45
      Haaaaaaaaay!: calls 25
      *** FLOP *** [6s Jc 7c]
      Haaaaaaaaay!: bets 90
      willyking95: raises 110 to 200
      Haaaaaaaaay!: folds
      Изгубих доста стойност тук мисля.

Readless.
      Seat 1: willyking95 (550 in chips)
      Seat 2: Zebulon_53 (450 in chips)
      willyking95: posts small blind 10
      Zebulon_53: posts big blind 20
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to willyking95 [Qd Ks]
      willyking95: raises 20 to 40
      Zebulon_53: calls 20
      *** FLOP *** [Qs 4h 4c]
      Zebulon_53: checks
      willyking95: bets 40
      Zebulon_53: calls 40
      *** TURN *** [Qs 4h 4c] [8d]
      Zebulon_53: checks
      willyking95: bets 80
      Zebulon_53: calls 80
      *** RIVER *** [Qs 4h 4c 8d] [2c]
      Zebulon_53: bets 120
      willyking95:

Това е за сега, ако някой пише/пита нещо, ще отговоря, ако ли не, ще ъп-на другата седмица. :f_drink:
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Тоя Haaaaaaaaay! е един от малкото смислени играчи които съм срещал на 7$(не че аз съм велик де...). Моля те да публикуваш ръцете в друг по-разбираем формат.

Успех!
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      Защо го ситваш? Той на мен ми отказва ремач и не ме ситва ,въпреки че има малък едж.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Ако питаш мен - погрешка, като е празно лобито и си ситвам уж първи а се оказва, че някой др ситва по същото време. Иначе за тоя лимит има бая по-слаби.
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Хай си е volume machine, дори може би най-добрия в този аспект, миналия месец или по-миналия имаше 21 000 игри за 30 дни, имал е дни с по 4к, за миналата година беше близо 200к турнира мисля, но със сигурност беше над 150к. Та именно поради тази причина го ситвам - случайно, понеже играе мултитейбъл и много рядко няма да е онлайн. :f_biggrin:

Сега видях, че вече има нов рекорд - 28.500 за 30 дни. :f_confused:

Между другото, един сериозен въпрос, над който се замислям последно време - Какво обяснявате на приятели/познати, които ви питат с какво се занимавате? :)
    • profitly96
      profitly96
      Бронз
      Бъди горд с това, с което се занимаваш. :) Парите , които се изкарват от тази професия не са лоши особено за България. Определено повечето хора ще те гледат странно все едно си пропаднал комарджия, но това е нормално, когато човек не е запознат с дадена сфера реагира отрицателно.
      П.С. Занимавам се със същия формат и с интерес ще следя блога ти. :)
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от willyking
      Хай си е volume machine, дори може би най-добрия в този аспект, миналия месец или по-миналия имаше 21 000 игри за 30 дни, имал е дни с по 4к, за миналата година беше близо 200к турнира мисля, но със сигурност беше над 150к. Та именно поради тази причина го ситвам - случайно, понеже играе мултитейбъл и много рядко няма да е онлайн. :f_biggrin:

Сега видях, че вече има нов рекорд - 28.500 за 30 дни. :f_confused:

Между другото, един сериозен въпрос, над който се замислям последно време - Какво обяснявате на приятели/познати, които ви питат с какво се занимавате? :)
      Как теоретично е възможно да се направят 4к игри за един ден?
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Massive multi tabling би трябвало да е обяснимото, иначе съм забелязал, че играе бавно, не е като да DunkRyding.
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Привет.
      Правя ъпдейт-а по-рано, защото вчера стана ясно, че се разделяме с програмата по-живо по-здраво, дойде ми малко неочаквано в тоя момент, но какво да се прави, така са сметнали момчетата, така са направили. Трябва няколко дни да помисля, какво ще правя, защото в тоя момент плановете и целите ми се разпаднаха, но като цяло, не мога да кажа, че съм си загубил времето, момчетата са много коректни и смея да кажа големи професионалисти, помогнаха ми да подобря играта си много, за което мога само да им благодаря.
      Искаше ми се да продължа, докато съм топъл, но не знам дали ще стане в скоро време.
      Та то.. какво друго да ви кажа момчета, това е положението за момента, ако нещо се промени и успея да закрепя положението, ще ъп-на/едит-на if u actually give a shit.
      Те тава е.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Големи професионалисти-да те изритат за една седмица. При положение, че е очевидно, че си сериозен. Това е проблема на подобни програми. Все пак гледай от положителната страна, като кръшнеш лимитите няма да им даваш част от печалбата :) . В днешно време материали за всеки НЛ Холдем формат има колкото щеш, просто селектирай добре и учи. И сам може да се справиш.

Успех!