Здравейте

• 9 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей и добре дошъл!

Надявам се да намериш много приятели тук и да се радваш на успехи. Не забравяй, че на твое разположение има много статии и видео материали, които ще ти помагат да напредваш в играта.

Ще те помоля занапред да пишеш на кирилица, тъй като си в нарушение на нашите форумни правила!

Предварително благодаря!

Поздрави,
      yolov
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Добре дошъл, technic4288!

След като получиш началния си капитал, бих ти препоръчал и тренировките на живо. Има и тема във форума за тях.

Между другото от къде научи за PokerStrategy.com? Приятел ли те покани или видя някъде реклама?

Поздрави,

Станислав
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от StanislavI

След като получиш началния си капитал, бих ти препоръчал и тренировките на живо. Има и тема във форума за тях.

Между другото от къде научи за PokerStrategy.com? Приятел ли те покани или видя някъде реклама?

Поздрави,

Станислав
      Аз! :D :D
    • technic4288
      technic4288
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI

Поздрави,

Станислав
      Ot zamundata :) ))
      A i da se pohvalq polu4ih 50$ i ve4e sa 66$
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от technic4288A i da se pohvalq polu4ih 50$ i ve4e sa 66$
      Пиши на кирилица!

Първоначално публикувано от technic4288
      Ot zamundata :) ))
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Аз! :D :D
      Големия баннер в Замунда, да не е твое дело ? :s_o:
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Само спамя. Май не съм аз :D :D :D :D .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей technic4288,

Добре дошъл сред нас! Моля да пишеш на кирилица, това е основно форумно правило. Запознай се с него тук. Виждам, че вече един път си помолен, моля да не се стига до трета молба, защото ще преминем към санкции, а не искам да се стига дотам още в самото начало от членството ти.

Вече имаш $66, това за ден ли е или? Надявам се спазваш управление на банката?

Поздрави,
      Деси
    • technic4288
      technic4288
      Бронз
      В общи лини депозита го получих кум 11.50 и до 1часа го бях направил 66$
      Така това е за вчера,а за днес мога само да кажа на такива бунаци като мен (ако има де)четете статията кога трябва да спрем :D
      Сега ще споделя колко бях прост и ал4ен днес :D
      Започнах да игая към обяд с 10$ и за по-малко от два часа бях ги превърнал в 80$ и вътрешния ми глас казваше да ставам,но понеже се направих 4е не го чувам продулжих да играя с мисълта да стигна 100$ и да ставам.Еми слу4и се то4но обратното то4но за 1час бях не от там дет съм тръгнал ами с 10$назад.В момента ме и срам да си кажа и колко ми банкрула :D просто нямам думи колко тъпо си проиграх печалбата!
      Е,това е от мен :D
      Поздрави на всички
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Явно трябва да слушаш повече вътрешния си глас!