Pokerheaven

• georgymoneymaker
      georgymoneymaker
      Бронз
      започвам направо имам регистрация във по горе посочената зала,въпроса е,че или не съм тракнат а и да съм тракнат не ме кефи офертата (от към рейкбек/бонуси и т.н.) шанса да стане това което искам е сигурно 0-лев но все пак да питам прочетох условията на вашият сайт и ме кефи каква е схемата за Pokerheaven дали няма възможност сегашната сметка през която играя да я тракна към вас ? защото си е оферта да трупам точки тук да вдигам статус да чета материали и т.н.
  • 8 отговора
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей georgymoneymaker,

Моля те свържи се директно с отдела за обслужване на клиенти на Poker Heaven, като по тяхна преценка е възможно сметката ти да бъде тракната към нас. Можеш да им пишеш чрез чата на живо, който е наличен в Cashier-a на покер залата.

Нужно е също така да въведеш номера на своята сметка за тази покер зала в своят профил. Номера на сметката си може да видиш, като в лобито на Poker Heaven кликнеш Cashier, намира се в горния десен ъгъл и изглежда по следния начин:

HVN_BET******

В профила си въвеждаш само цифрите, които са на мястото на звездичките.

Успех!!!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, georgymoneymaker,

Успех и от мен - надявам се да успееш да тракнеш сметката, а докато чакаш, каня те да ни се представиш тук :)

Поздрави,

Елена
    • georgymoneymaker
      georgymoneymaker
      Бронз
      Окей,ще видим какво ще направя утре или в други ден по въпроса с сметката.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор

Сподели какво е станало, след като говориш с тях :)

Поздрави,

Елена
    • georgymoneymaker
      georgymoneymaker
      Бронз
      говорих с тях,никакъв начин да се получи моята схема.Отговорът беше категоричен и доста изчерпателен,филма ако си направя втора сметка тракната към вас депозирам и да си цъкам а старата да я зарежа пак не става казаха и 2та ми акаунта ще ги затворят....е явно ще си стоя бронз :) :D
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор

Съжалявам да го чуя :( и за съжаление отварянето на втори акаунт не се толерира в никоя зала. Може да се регистрираш в други партньорски зали - PokerStars
      или PKR, ако още нямаш сметка там, или да си купиш статус. Но може и да следиш за промоции с награда качване на статуса :)

Успех на масите

Елена
    • georgymoneymaker
      georgymoneymaker
      Бронз
      PKR пробвах с 10$ долара от тук,но даже не ги и изиграх по натоварващ и дразнещ софт няма + това е доста бавен...никакъв шанс да играя там.Старс-а никъв шанс да играя повече КЕШ там (а аз друго не играя) такива шамари са ми лепали там по НЛ50,че съм плакал честно.PokerHeaven се чувствам доста добре и там ще си и остана тука ще гледам ръцете на другите и съветите на по опитните :)
      Не искаш да знаеш мнението ми за купуване на статус,но се пак благодаря.

Поздрави,Георги ;)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор

Пробвай лайт версията - по-лесно се свиква с нея. Софта не е от най-приятните, но се свиква и според мен си заслужава :)

Колкото до купуването на статус - това е възможност, а е добре човек да има възможности, дори и от този вид :)

Успех

Елена