За покер бонуса и покани приятел!

• mistarx
      mistarx
      Бронз
      Здравеите искам да напиша моето мнение за покер бонуса на покерстатеги и бонуса покани приятел. Значи аз се регистрирах реших си теста пратих сички необходими документи,и накраия както трябва си получих и бонуса от 50 $. След това викнах 2 ма мои прятели като им дадох линк през които да се регистрират за да ми дадат бонус както пишат в саита. Те се регистрираха рашили са теста и са пратили документите както искат и в 1 момент се оказва ,че и на двамата им пращат че не може да си получат бонуса понеже и те не знаят защо,но можело да депозират пари в покер клиента които са свалили и щели да дигат нивата си в покерстратеги и да трупат точки :D :D :D :D пални глупости. Само зарибяват хората да им решават тестовете и да се занимават с глупости и на края им отговарят че не става ! ПАЛНИ ИЗМАМНИЦИ.
  • 16 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Много ми се иска всички измамници да ми подаряват по $50 като "измамниците" от Покер Стратеджи........
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      И аз мисля, че Покерстратеджи са "ПАЛНИ ИЗМАМНИЦИ". Не стига, че ми дадоха някакви $50 и ми предлагат статии и учебни материали, а ми дават и разни бонуси за поканени приятели и прочие...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ах тия хаймани, може ли така да правят... да раздават по 50$ на ляво и дясно...
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от mistarx
      Здравеите искам да напиша моето мнение за покер бонуса на покерстатеги и бонуса покани приятел. Значи аз се регистрирах реших си теста пратих сички необходими документи,и накраия както трябва си получих и бонуса от 50 $. След това викнах 2 ма мои прятели като им дадох линк през които да се регистрират за да ми дадат бонус както пишат в саита. Те се регистрираха рашили са теста и са пратили документите както искат и в 1 момент се оказва ,че и на двамата им пращат че не може да си получат бонуса понеже и те не знаят защо,но можело да депозират пари в покер клиента които са свалили и щели да дигат нивата си в покерстратеги и да трупат точки :D :D :D :D пални глупости. Само зарибяват хората да им решават тестовете и да се занимават с глупости и на края им отговарят че не става ! ПАЛНИ ИЗМАМНИЦИ.
      Наздраве!
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Първоначално публикувано от mistarx
      Направо ще ме скъсаш :D :D :D
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Направо ще ме скъсаш :D :D :D
      :f_eek: :f_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mistarx,

Колкото и да съжалявам, че твоите приятели не са получили своя бонус, не мога да се съглася с теб, че става въпрос за измама.

Ти самият си получил бонус от $50, така че знаеш, че тези $50 не са измама. За съжаление, не всички членове успяват да преминат нашата проверка на самоличността, но в онлайн бизнеса мерките за сигурност са неизбежни.

Колкото повече расте нашата общност, толкова повече нараства и броят на опитите за измама, затова се налага да имаме и строги мерки.

Надявам се, че това изживяване няма да те откаже да препоръчваш приятели занапред.

Поздрави,
      Надя
    • teodora123
      teodora123
      Бронз
      Palni izmamnici i az ispalnih vsi4ko koeto iskaha i nakraq mi pi6at 4e ne moje da mi pratqt bonusa. Lajci dolni .Za sad ste da znaete... Pravite si losha reklama shte kaja na vseki poznat 4e ste vazduh pod nalqgane
    • noob3r
      noob3r
      Злато
      :( ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

пАлни пАлни
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от teodora123
      Palni izmamnici i az ispalnih vsi4ko koeto iskaha i nakraq mi pi6at 4e ne moje da mi pratqt bonusa. Lajci dolni .Za sad ste da znaete... Pravite si losha reklama shte kaja na vseki poznat 4e ste vazduh pod nalqgane
      Здравей Теодора,

Съжалявам много, че не си получила началния капитал, но искам да те помоля да се въздържаш от подобни обиди.

Сигурна съм, че е имало причина да ти бъдат отказани $50-те долара, а мерките ни за сигурност са неизбежни.

Бихме искали да имаме доверие на всички нови членове, но горчив опит ни е научил, че това не е възможно.

Надявам се, че все пак ще се възползваш от предложенията на PokerStrategy.com да подобриш играта си.

Поздрави,
      Надя
    • MechoKuh
      MechoKuh
      Бронз
      я виж, какво шоу! Не стига, че хората пари ви дават и ви казват седнете си на Д-то и прочетете това-онова - като слепец за ръка ви водят, а вие по какви ли не начини се опитвате да измамите тоя сайт - то съм чувал братовчеди, майки и кво ли не и накрая сте нахални и да пишете. Аз как си получих бонуса без проблем?

Бе това да не в сайт от 20 човека. малко да се осъзнаете! нахалството ви граници нема
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      пълни измамници са горките се объркаха ми дадоха на мен и на аверите които се регнаха през 50$ що нема повече такива измамници че да мога направо вместо да се бъхтя на микролимитите да мога се метна директно на нл200 :D :D :D :D :D :D :D
    • gueidz
      gueidz
      Бронз
      Хората са си много читави,как пък на мен и моите приятели които изпълниха всички условия им дадоха?
    • sashomarten
      sashomarten
      Бронз
      Не се ядосвай :)

Изглежда така нареченият отдел за сигурност играе на ези тура когато одобряват или отхвърлят даден узер...
      Все пак мисля че когато има отказ би трябвало да има поне някакво обяснение на основанието за отказване на бонуса...
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      ... разочарован съм от процента на неграмотните, просто нямам думи. Аз лично предлагам да направите един IQ тест и тест за правопис преди да давате тези така измамни 50$.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от sashomarten
      Не се ядосвай :)

Изглежда така нареченият отдел за сигурност играе на ези тура когато одобряват или отхвърлят даден узер...
      Все пак мисля че когато има отказ би трябвало да има поне някакво обяснение на основанието за отказване на бонуса...
      Здравей sashomarten,

Благодарим ти за споделеното мнение.

Мога да те уверя обаче, че нещата не стоят съвсем така - дори напротив.

За всеки отказ има основателна причина, но и сам ще се съгласиш, че ако разгласяваме причината за отказ, това би обезсмислило проверката ни за сигурност изцяло или би означавало, че тряжва да променяме процедурата за всеки потребител, а това би било невъзможно.

Първоначално публикувано от maharabaduba
      ... разочарован съм от процента на неграмотните, просто нямам думи. Аз лично предлагам да направите един IQ тест и тест за правопис преди да давате тези така измамни 50$.
      Здравей maharabaduba,

Други потребители бяха повдигнали въпроса и затова създадохме и специална тема във форума:
      Как да пишем правилно

Можеш просто да я разпространиш и така всеки може да научи по нещо.

Поздрави,
      Надя