Търся си нова зала

• yortzonev
      yortzonev
      Бронз
      Търся си зала с която да мога да прявя стратеги точки и която има зуум маси като тези в покерстарс? Имам регистрация в покер хейвън но ми се струва че там няма такова нещо. Или аз не го намирам. Забелязах че доста от залите които сайта препоръчва немога да се регистрирам защото съм от българия.
  • 6 отговора
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      В никакъв случай НЕ депозирай в Euro Poker или Win Cake, те са измамници и в най-добрия случай ще ти върнат парите след десетки дни чакане и ходене по мъките, някой хора още чакат и пишат имейли като луди..
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей yortzonev ,

Poker Heaven има две мрежи Онгейм и Микрогейминг в които може да играеш.В микрогейминг има Блейз покер ,който е същия като ЗООМ в PokerStars .
      Тук сме дали подробно описание на залата и указания за бонуса:

Покер зали

Поздрави,
      Боби.
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      Онгейм не го ли затвориха за БГ ? И аз да питам нещо , дали ми е тракната сметката към вас в ПХ ? Преди със сиг. бях тракнат към вас във босс , но сега незнам как сочт нещата
    • unnameble
      unnameble
      Бронз
      Ако си бил тракнат би трябвало и сега да е така.
      В MPN наистина има blaze poker който е аналог на zoom , но трафика е само на 6 мах 1-2 цента и вечер е около 50-70 човека (България се пише с главна буква :) )
    • yortzonev
      yortzonev
      Бронз
      Благодаря за информацията. Имам регистрация и е траканата към покер хейвън. Мисля да си направя следващия депозит там. Но има ли и друга зала която предлага зуум формат. Предпочитам и да е малко по оживена и да мога да се тракна към нея.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей yortzonev ,

към момента залите които предлагат формата и можеш да тракнеш сметката си към PokerStrategy са PokerStars и PokerHeaven.

Успех!!!