Hu Hyper 1.50 $- 100$ spin and go

• frnk93
      frnk93
      Бронз
      Здравейте,
      Казвам се --- на 21 години съм от Русе.С покер се занимавам от не повече от 10 месеца като през това време нямам сериозни успехи, имам доста кешвания от турнири но най-сериозното е 150$ от sunday storm което предполагам за доста от вас е смешно.Формата към който съм се ориентирал е HU SUPER TURBO в Pokerstars.Започнах от hu hyper 1.50$ успях да победя лимита след което успях да победя и 3.50$ но се наложи да изтегля голяма част от покер банката си и в момента пак съм на 3.50$ играя с 100БИ за ниво.Нямам опит в блоговете и това всъщност е първия който пиша и се надявам да не си го чета само аз :f_biggrin: Ще поствам ръце които ме затрудняват и графики всеки ден,понеже често тегля от банката си и това ще затрудни изкачването ми по лимитите доста :f_frown: общо взето всичко свързано с мен в покер отношение ще го споделям тук.Ще си поставя само една дългосрочна цел:
      От 1.50$ до 1 000$ и SkaiWalkurrr като ме види онлайн да напуска pokerstars от страх.
  • 745 отговора
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

Днес поиграх доста малко,надявам се утре да имам повечко време за игра и анализ.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Успех!
      Мн ми харесва амбицията ти и това че искаш да станеш най-добрият, ако ти не си вярваш няма кой да ти повярва. Графиката е супер. Само мога да те посъветвам да се стараеш да не кешаутваш или поне да кешаутваш даден % от печалбите ти за месеца за да можеш да се изкачваш нагоре, принципно винаги ще се намира някой разход заради който да теглиш, но с малко повече старание в 80% от случаите ще може да минеш и без кешаута.

И пак успех :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Франческо,

Пожелавма успех на блога ти и на целта, която си си поставил :)

Успех на масите,

Елена
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

Това е графиката от днес и вчера понеже нещо ми се бъгна poker trackera и за днес ми показва че съм изиграл само 41 турнира а аз направих около 110 но ми ги показва към вчерашния ден останалите,днес успях да направя 2 сесии и половина доволен съм от играта си но не знам защо не мога да ги бия тези рибки :f_cry: Като цяло нямах интересни ръце за това няма да поствам нищо,утре сигурно ще мога да направя само една сесийка сутринта защото през останалото време ще имам дълго патуване и няма да мога да играя.Това е общо взето за днес.

А сега да погледам малко кеш тренировката на DeanD,нищо че не е за моя формат обичам да гледам всички тренировки които имам възможност
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

Вчера не успях да играя тей като имах доста дълго патуване,днес успях да направя 2-3 часа игра и 1 час преглед на ръце и видеа,Poker tracker нещо ми е прецакан и ми показва днешните игри към вчерашния ден и към днес,не знам защо така се получава за това графиката е от вчера и днес
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

Събота и неделя не успях да играя понеже имах много задачи за вършене,днес успях да поиграя малко но нещата не се получаваха :ayfkm Poker trackera все още ми е прецакан и ми показва игрите които изиграх днес, към вчера и днес,ако някой знае как да го управя ще съм благодарен ако каже :( Дано от утре нещата да се пооправят в покер отношение.Имам чувството че всеки път когато се бутна с AKvsА6 и си хитва 6-тицата като ми раздаде покет 77 и винаги срещу мен сa JJ,QQ,KK а ако съм с по големия чифт винаги удрят сет,примера от днес беше влизам с AJvsA3 и си казвам сега ще си удари тройката и флопа идва 337.. :f_cry: Интересни ръце от днес нямаше така че няма да качвам нищо. (Май никой не го следи този скучен блог но аз да си се оплача щото съм рибка и ми трябва късмет за да направя някакъв профит :f_biggrin: )
    • SuniBG
      SuniBG
      Бронз
      Какъв ти е ника в ПС? :)
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Съжалявам но не мисля да си споделям ника тук :)
    • knasfas
      knasfas
      Бронз
      Аз ти следя блога :) И аз от скоро се опитвам да играя въпросният формат, но съм на най-ниският лимит, защото още нямам идея от стратегия и каквото и да било. Ще ми е интересно, ако споделиш ти по какъв начин се опитваш да подобриш играта си, четеш ли материали, гледаш ли видеа и други. Не се разочаровай от съковете, все пак тук вариацията е неизбежна и най-силно се забелязва в този формат. Успех :)
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Преглед на ръце след всяка сесия,всички статии които намеря в интернет,видеа,имаше и една книжка това е линка към нея http://www.husng.com/content/husngcom-presents-free-mersenneary-heads-up-poker-ebook имаше я и на бг препоръчвам ти да я прочетеш.Днес няма да качвам графика защото ми писна да гледам как съм на минус а тъпата ЕВ графика ми показва че трябва да съм на + започвам да се замислям дали все още мога да побеждавам в тези игри..
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

Седмицата мина доста зле за мен,през първите пет дни вървях само надоло и надоло,по едно време за първи път тилтнат жестоко от както играя и за малко да се кача да играя някви тъпи spin and go за 30$,това доста ме притесни тей като по принцип имам доста силна психика и такива качвания за избивка никога не съм правил през живота си и замалко да ги направя тази седмица,но успях да се контролирам и станах.Вчера и днес мина по-добре сесиите ми бяха печеливши и почти успях да си избия загубите за първите пет дни,преглеждах си ръце,играта като цяло но това което видях бяха уникално гадните сетъпи,картите ми не издържаха,за флиповете няма да говоря там беше нещо ужасно,също така имах и 1 500 точки за редовни играчи които пробвах да играя на сателитите за сторма но естествено взех само 1 билет от тези 1 500 точки тоест 11$ .. Надявам се с новата седмица да имам и по-голям късмет.Покер Тракера все още ми е бъгнат затова ще качвам графика само за седмицата тей като не ми показва добре игрите ако поствам конкретно за деня,това е от мен,успех по масите :f_grin:
    • knasfas
      knasfas
      Бронз
      Искам да те попитам колко маси играеш едновременно?
      Аз се опитвах да играя 2, но сега започнах да мъча 3,5$ на една маса. За момента съм БЕ, но ми прави впечатление, че играя доста по-добре. Опитвам се да размишлявам в/у всяка ръка и свеждам грешките до минимум. Та, ако отново тръгнеш да влизаш в тилт, може да опиташ да пуснеш само една маса и да се съсредоточиш максимално.
      Поздрави и успех.
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Здравей,

И аз имам подобен проблем с покер тракера. Ако му задам да ми показва графики от "Today" ми показва от вчера и някои от днес. Като му задам по дата (например 27-ми) ми излизат само от днес. Много странна работа.

Иначе такива работи със съковете са нормални. Аз като играе хуперки стигнах до 7$ и след като за 1 час игра ми се наложи отново да се върна на 3,50$ се тилтнах супер много и ги спрях. Това е формат за хора с желязна психика :D .

Успях по масите ! :nh
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      @knasfas Здравей :f_grin: в момента играя 2 маси едновременно но чакам едно мониторче и ще почвам да играя на 3 маси,понеже в момента играя на лаптоп и повече от 2 не ми е удобно,виждат се доста малки.Доста вероятно е да ти е по-лесно на 3.50$ от колкото на 1.50$ (поне така беше при мен) :f_biggrin: колкото за тилта това ми се случва за първи път от както играя покер и се надявам повече да не се случи.

@guners80 Здравей :) Ако намеря някаква информация за проблема с покер тракера ще драсна,А за съковете ясно ми е и по принцип имам много желязна психика но този път и аз тилтнат :f_biggrin: :f_biggrin:

Успех по масите!!
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Poker Stars $3.40+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2600325
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t500 25 BBs
      BB: t500 25 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J :heart: 6 :heart:
      Hero raises to t40, BB raises to t60, Hero calls t20

Flop: (t120) 4 :heart: 5 :club: 7 :diamond: (2 players)
      BB bets t40, Hero calls t40

Turn: (t200) 7 :heart: (2 players)
      BB bets t200

Тук какво правим ? Call ? All in ? Fold ?
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Лесен фолд, нищо няма за чудене :P
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Рейз на флопа, ол ин на търна най-късно. :pokerface:
    • betdraw
      betdraw
      Бронз
      Първоначално публикувано от azsumsiaz
      Рейз на флопа, ол ин на търна най-късно. :pokerface:
      рейз на флопа е безмислен според мен, тъй като дроуа ни е доста очевиден и ако хитнем рядко ще взимаме мн стойност, кол е добре на флопа и както е казал венджа фолд на търна заради потсайз бета
    • frnk93
      frnk93
      Бронз

И така,дойде време да ъпна скучното ми блогче,това е графиката от изминалата седмица,махнал съм EV-линията защото само ме дразни :f_biggrin: Мисля че играх добре а и не ме съкваха толкова, през първите 6 дни всичко си издържаше, когато се бутна с АК срещу А6 издържах за разлика от миналата седмица.Днес направих две сесийки първата бях вътре 5-6 бай-ина ,втората сесия бях +1 бай-ин но като цяло за деня бях на минус но и доста ме съкваха ,много сетъпи,общо взето някакав ужас беше днес .. :f_cry: Покер тракера ми все още е прецакан за това ще ъпвам по един път на седмица докато не се управи,Утре отново имам дълго патуване и няма да мога да играя но се надявам вторника да успея да поиграя повечко.Също така вчера играх сателит за 11$ saturday elimination heads up турнира не съм сигурен че се казва точно така,спечелих сателита и взех билетче,почна турнирчето победих двама играча и естествено третия (този който трябваше да победя за да вляза в парите) ме съкна двапати и отпаднах супер глупаво..Щеше да ми дойде добре мин.кеша,а защо не и да стигна на дълбоко в турнира,както и да е преживяхме го неделя ще отделя отново 2,80$ за сателита и дано успея пак да взема билет.

графика за изминалите 31 дни,това е от мен
      Успех на масите