Ak vs JJ

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите,все повече се уверявам че ръката АК е много подвеждаща и губеща поне при мене във 70% от случаите играеики я турнирно.

И така ситуацията е следната турнир privilegi freerol демек касапница!:)

Със добри отигравания се радвам на стак около 40к оставащи 400 човека блиндове1000-2000

И така на бутона съм петима играчи лимпват правя реиз до 12 000 чипа всички фолдват играч от големия блинд влиза олл ин!Шах!

Приятели покера го играя от 3-4 години нагледал съм се на какви ли не ситуации и ще ви кажа че почти бях сигурен че софтуера ме работи на 100% бях сигурен че опонента е на чифт и какво да фолдна ли??

При мене специално тази ръка губи във 70% от случаите когато я играя префлоп олл ин!

И така моята А :spade: К :spade: се озовава във двубои срещу J :club: J:spade: Флоп 8 : :spade: :3 :spade: 5 :heart: Търна J :diamond: за да ми е гадно и на ривъра 10 :club:

Както казах приятели все повече започвам да се уверявам че тази ръка олл ин префлоп е само вървежна като гледаме големите покер серии от малкия екран :facepalm: При онлине положението е съвсем друго.Даите мнения за изиграване на тази ръка във турнир!Забравих да кажа опонента имаше долу горе два пъти моя стак нали се сещате във повечето случаи къде се накланят везните при това положение :facepalm:
  • 6 отговора
    • Ivan95
      Ivan95
      Бронз
      лол, JJ доминира АК, макар и с малко, защо се очудваш че те бие ?(
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Знам че доминира но винаги така става във турнирите дърпам напреде правя добър стак и накрая се осирам със тази ръка!!

Може би трябва да не я играя толкова агресивно поне докато не съм ударил нещо от борда!

Чифта си е чифт спор няма просто много надценявам тази ръка.Нищо да ми е за обеца на ухото :D
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Не бях влизал от 3-4 месеца тука и още в 1-вата ми отворена тема гледам все същите "играчи" пишат все така "компетентни" мнения. Развитие в застой :nh :nh
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      И аз не бях влизал 3-4 месеца и ето на наи злобния хеитър пак веднага се лепна на постовете ми!!

Еи това Българската злоба никъде го няма това нещо! :facepalm:
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Прав си, много губиш. Би трябвало да е около 60%.

Equity Win Tie
      MP2 40.54% 24.68% 15.86% { AKs, AKo }
      MP3 59.46% 43.60% 15.86% { JJ+, AKs, AKo }
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Ами за да не губиш толкова, след 5 лимпа и ти лимпни от бутона, кво пък, ако дойде АJ7 примерно ще имаш по-малко и от тези 30%, в които печелиш с АК! :D

Майтапа настрана, с такъв стак (около 20ББ) просто влизаш ол ин. Тоя няма да си хвърли JJ, но това е правилното отиграване! ;)