АJ VS 77

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам един въпрос за едно отиграване??Дали не е прекалено лоосе и какво е съотношението във % на двете ръце vs префлоп?

И така турнира е привилеги фреерол турнира е във късна фаза оставащи 28 играча на големия блинд съм със около 170 000 чипа средния стак е около 450 000 чипа блинда 10 000-20 000 със А :club: J :heart: съм и се пушвам знам че пуша е доста лоосе но във тази позиция не мисля че мога да ги играя по друг начин тия карти или да ги хвърля или да ги пушна

Целта ми беше предимно да прибера блиндовете всички фолдват играч от дилърска позиция ми плаща на 7 :club: 7 :spade: и така никаква помощ на флопа търна или ривъра и човека си ме изнася на 7-7!

Човека си играе правилно и на неговия стак от около 500 000 чипа мисля че си струва плащането!

Забелязал съм че във късна фаза на турнирната игра малките стакове могат да се противопоставят на големите само със чудовищни ръце!!Просто големите стакове имат много по голям реиндж от ръце които играят и като че ли печелят във повечето случаи!

Забелязал съм също че големите чифтове във този етап на играта са много изгодни за игране и изобщо са много добри за пушВане префлоп даже срещу ръце от рода на АJ,АD,AK!
  • 4 отговора