СНГ 45 ман - ЯК гринд... Луда работа

• suckkk
      suckkk
      Бронз
      Здрастиййй !!!
      Забравил сам кога за последно сам влизал в тоя мой любим сайт . Върнах се да . Къде не ходих.... и пак се прибрах в бг :coolface: . Много ми липсваха ласките на нашите момичета и си събрах мизерния багаж и с 260 газ към родината. Още с идването газ към дискотеките дай ся тука бутилките (и праим само - ооо вижте колко сме богати ) . Цяла нощ пий, танцувай и после 2 дена реанимация ..... :roto2: . По цял ден НЕМОА са ЗАПРА да скитосвам улиците. От град на град като пчеличка и чак сега си седнах на гъзаа. Вчера купих нова техника. Лаптоп, буфер и цял един куп панаир още... Пуснах си нета, кабелната и телефоните и си е*а мамата :D . Едни сметки чудесни платих къде само на мен могат да ги набутат ... :ayfkm . След като изтрезнях и най-накрая мислех що годе трезво се сетих за моята стара любов ПОКЕРА . Не, че можех да я забравя, но в чужбина не играех почти нищо освен лаив в казина на някфи кеш маси с едни съмнителни типове. Рулетки, джакове и машинките ми еб**ха майката на джоба и общо взето опитах от всичко . И сега съм се мотивирал като някаф дяволски пес да почна да играя покер като абсолютен звяр и да има само кръв и сополи по масата. Ще ги мачкам,кормя,ритам,бия,е*а и ощо взето само хубави неща ще им причинявам :coolface: . Едвам чакам да дойде понеделник и да избухна в банката кат им внеса няква смешна сума отделена за покер . Мислех да нашия към 600-700$ , но ако блъсна толкова и взема да бъстна ( опазил бог ) ще трябва да изхарча вс друго по ку*ви за да ме утешават . Затова мисля, че една сума от рода на 100$ някъде е добре , НО най-вероятно ще започна с 50$ . Не искам да ми е лесно а да ми е гадно и трудно. Ето и ква е идеята която се върти в иначе пияната ми глава...

Начален Банкрол - 50$
      Снг-45 ман - 1.50$ . След като вдигна малко банката ще миксирам с 180 ман на 2.50$ . Целта ми е да израстна и да подобря играта си колкото се може повече. Също да качвам лимити и да имам една прилична банка с която да се чувствам комфортно на лимита.
      Целта ми е да стана машина за пари и булдозер за кормене на риби :s_evil: .
      Започвам от понеделник с предизвикателството като първата цел е до 27 ноември да съм качил от 50$ на 1000$ и да започна да вкарвам микро МТТ към играта си . Ще гриндя по 8 -10 часа на ден като ще имам и няколко дни в който ще почивам при тилт или просто при губене на концентрация и умора . Няма да играя на много маси като за начало първият ден ще играя на макс 6-8 маси . След това ще си кача масите до 14-16 както играех едно време . Хубавото на това сега е, че си спортувам що годе редовно креватна гимнастика и се храня доста по правилно от преди . Също така мисля понеделник да скокна до София за 3-4 дни малко на гости при сестра ми . Ако някой е свободен и иска да се видим на по кафенце или някоя бира ще съм много щастлив . Ще си взема лаптопа за да гриндя и от софия, че графика не трябва да се изоставя :fuckyeah .
      Айде чао от мен за сега ГЛ на всички пичове и мачкайте, че скоро ще се пускам в мелето и ще дам малко съпротива :pokerface:
  • 2 отговора