безплатни 30 $ в PKP

• 41 отговора
    • ForzaDoria
      ForzaDoria
      Бронз
      някой ще отговори ли какъв е проблема и защо още не съм получил безплатните 30$
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ForzaDoria,

Превода им е ръчен процес и след като изпълниш условията за получаването им - трансфера им трябва да бъде обработен и одобрен от залата.

За това обичайно са необходими до около 72 часа (може да стане и за под 10 дори).

Наистина този период вече е минал, но ще те помоля да имаш още малко търпение и ако до утре към обяд не си ги получил - да се свържеш с PKR и да ги запиташ какво не е наред. За съжаление няма как да проверим от наша страна какво се случва с трансфера им и да ти предоставим по-пълна информация към момента.

Можеш да го направиш чрез опцията за чат на живо или чрез имейл на support@pkr.com

Само те имат достъп до системата им и могат да проверят какво не е наред. Ако от там не могат да ти съдействат - свържи се с колегите от отдела ни за обслужване на клиенти, които ще ти помогнат да разрешиш проблема и научиш причините за него.

Не знам дали си я забелязал, но този месец има интересна промоция в залата - подходяща за играещи на ниските лимити играчи: http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=58595

Поздрави,
      Александър
    • ForzaDoria
      ForzaDoria
      Бронз
      Писах в live chata на pkp и от там ми отговориха че за тази промоция се искат 7 дена за да бъдат средствата по акаунта
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Благодаря ти за тази информация.

Ще следя дали има и други такива случаи (защото е странно да ти отговорят, че са нужни 7 дни) и ако е така - ще предам на колегите, за да се свържат с тях и проверят дали има промени във времето за кредитиране - за да съответно си актуализираме информацията.

Поздрави,
      Александър
    • Rosssesss
      Rosssesss
      Бронз
      На мен ми отговориха, че парите от PS се превеждат веднъж седмично и в началото на седмицата, независимо от упоменатите в условията 72 часа. Така при мен депозит направен във вторник ще чака за $30 до понеделник или вторник следващата седмица (в най-добрия случай).
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Мерси и на теб, Rosssesss!

Наскоро имаха голяма конференция и имаше подобно забавяне, като наистина обработваха заявките само в понеделниците.

Ще питам колегите все пак дали продължават да наблюдават подобни забавяния и ако да - да потвърдят това със залата.

Поздрави,
      Александър
    • ForzaDoria
      ForzaDoria
      Бронз
      Здравейте , превода на 30$ безплатни е успешен
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Благодаря ти за информацията!

Днес (надявам се) ще проверим дали са преминали на "преводи веднъж седмично".

Поздрави,
      Александър
    • marincheto
      marincheto
      Бронз
      Здравейте аз направих в Неделя вечер депозита та тъй като днес е Понеделник би трябвало да ги преведат , но нямам :O
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей marincheto,

До колкото разбрах ( сме получили информация от PKR), залата вече са оправили всичко и би трябвало да се върнат към нормалните срокове за получаване на безплатните пари за игра на покер - включително и втората част от $30.

Това означава, че ако си направила депозита си с бонус код PS125 и всичко е наред, би трябвало да ги получиш до сряда вечерта.

Поздрави,
      Александър
    • marincheto
      marincheto
      Бронз
      ok Мерси ще чакам :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Няма за какво!

Между другото, докато ги очакваш, ще се радвам да се представиш на общността ни в специалната секция за това: Форум "Представи се".

Там можеш да ни споделиш как научи за покера, какви формати играеш или ако имаш въпроси или си начинаеща - можеш да ги зададеш и с радост ще ти отговорим на тях.

:fdrink

Поздрави,
      Александър
    • marincheto
      marincheto
      Бронз
      Благодаря за поканата , ще го направя малко по късно този месец , защото за сега не играя редовно :)
    • marincheto
      marincheto
      Бронз
      Здравейте отново , и днес не получих безплатните 30$ в ПКР направих депозит от 15$ а не 10$с бонус код PS125 да не би в това да е проблема?
    • ForzaDoria
      ForzaDoria
      Бронз
      едва ли е в това че депозита е бил 15 $ аз като чаках моите 30$ им писах и тогава ми казаха че може да отнеме от 5 до 7 работни дена така че изчакай до понеделник
    • rinomax
      rinomax
      Бронз
      Здравейте,
      Имам само един въпрос, и предварително благодаря за отговорът: Къде да въведа бонус кода PS125 като депозирам 10$ю
      за да взема 30$?
      Моля да ми се обясни като на по бавно мислещ :sorry: :happy:
      Извинявам се за въпроса но съм учуден че не намирам лесно местото и не е обозначено къде трябва да сложа кодът.
      П.с.
      Може би трябваше да гледам "Шифърът на Леонардо" =)
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, rinomax

Когато тръгнеш да депозираш, регистрираш карата/метод за депозит. Ако е карта на следващата стъпка ти излизат само четири полета които трябва да попълниш.

CVV2 Code: Последните три цифри от кода на гърба на картата.

Amount to Deposit ($): Сумата която искаш да депозираш.

Bonus Code: В твоя случай PS125.

Password: Паролата ти.

Поздрави,
      Иван
    • lam3ra1
      lam3ra1
      Начален
      Здравейте аз депозирах на 05.01 и все още няма транзакция а минаха 48 часа дали ще дойдат до 72 ???
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей lam3ra1,

Виждам, че все още си със статус Начален, което ме навежда на мисълта че може би все още не си заявил безплатните пари за игра на покер - можеш ли да ни кажеш дали на първо място си минал през стъпките за това - избирайки да се възползваш от предложението и регистрирайки се през указанието ни за тях?
      Става въпрос за това указание за регистрация: http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/platform/24/
      Както и за попълване на данните тук: http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/personal-data/

Ако вече си си създал сметка в залата, без да си следвал тези указания, то е възможно да си се регистрирал през тези за нормалния бонус за първи депозит, който не включва безплатните $10+$35 - т.е. това указание: http://bg.pokerstrategy.com/pkr/download/

Важно е да си следвал точно всички стъпки и да си попълнил правилно всички полета.

Поздрави,
      Александър