Здравейте

• eclipsa63
      eclipsa63
      Глобален
      Играя покер по стабилно от 6-7 месеца. Най-често с приятели в домашни условия на кеш игра. Доста скиптично настроен съм към онлайн покер-а и самия депозит, защото номера с дебитните карти не ми е по вкуса много много, защото възникне ли някакъв проблем идват ужасни главоболия, но този сайт ми се видя доста приличен има много статии и видео материали от който можеш да научиш адски много. И така реших да пробвам. Видях че сте свързани с по известните покер зали и това ме обандежди. Нищо лично но в днешно време е пълно със всякакви измамници и се надявам да не попадъм на такива в този сайт. Реших теста и чакам депозита :) . Е това е от мен, сайта е много добър на доста високо ниво е и успех на всички по масите в покер залите и на всички администратори, модератори и админи :) :) :)
  • 1 отговор
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей eclipsa63,

Добре дошъл в нашата покер общност!
      Благодаря за добрите думи!

Вече си разбрал какво съдържание те очаква в раздела за статии и видео материали, така че не остава нищо, освен да ти пожелая успех по масите и се надявам труда и усилието, което ще вложиш, за да ставаш по-добър покер играч да дадат резултати, с които да можеш да се похвалиш!

Не се колебай да задаваш всякакви въпроси, ние сме тук, за да отговорим! Също така смятам, че форумите за анализ на ръце ще ти бъдат от голяма полза.

Още веднъж - успех!

Поздрави,
      yolov