Доволни ли сте от покер залата ,която сте избрали?

• PlayForBulgaria
      PlayForBulgaria
      Бронз
      Здравейте. Получих бонуса си в Пасифик покер . В началото имах големи очаквания от тази зала ,тъй като едни от най - известните казина са на тази фирма ,но в последствие останах малко разочарован . Започнах да играя по стратегията на малкия стак(0,05/0,10) ,обаче моментално се сгромолясах на 30$ ,реших да тествам стратегията на големия стак ,но тази стратегия се изкачваш много бавно и реших да пробвам стратегията на 'средния стак' .Така де почнах да играя на лимити 0,03/0,06 .резултатите бяха доста по добри от 30 долара за по малко 3 часа направих 68 долара ,след което реших отново да играя стратегията на малкия стак и започнах да влизам в игри 0,05/0,10 ,но този път паднах много бързо на 18 долара .Сега се върнах към 0,03/0,06 и отново се изкачвам бавно ,но славно (за сега съм на 40$) . Така ,че в бъдеще мисля да продължа по стратегията на 'средния стак' :) .Лошо впечатление в тази зала ми направи ,че на всяка маса влизат хора ,които незнаят какво представлява покера и естествено с голяма доза късмет обират парите на останалите . Например ...онзи ден имам чифт аса ,и някакъв ме рейзва на 7 и 2 .ЛОЛ! аз го ре-рейзвам ,и ония ми влиза ол-ин?Отговорих му и в началото като му видях картите ми стана доста смешно ...на флопа нямаше нищо ,но търна и ривъра му обърнаха играта ,така де ... направи 'three of a kind' - двойки . Лол. Малко по късно същия начин ,аз играя на покет Аса и някакъв ми влиза ол ин ,аз му отговарям. картите му бяха 4-5 . И какво си мислите ?! човека направи стрейт . Играл съм във фултилт ,в покерстарс ...и там има такива глупаци (особено на малките лимити ) ,но рядко ми се е случвало някой да ме бие с такива карти . Също така не ми хареса много софтуеъра ,който предлагат,бих казал че е доста 'дървен' в сравнение с водещите покер сайтове :) .Това е от мен ,някой ако може да сподели впечатленията си от залата ,в която играе ,нека да го направи ,ще се радвам да прочета коментари за останалите покер клиенти.
      А и междудругото имам един въпрос към тези ,които играят в 888 Пасифик . Някой може ли да ми каже от къде се правят настройки за игри на повече от една маса (на екрана да ти излизат повече от 1 маси) ,защото нещо не ми харесва постоянно да минимизирам за да ги сменям . Благодаря ви предварително
  • 8 отговора
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Здравей,

Преди да кажа моето впечатление за залата в която играя,ще ти кажа ,че си късметлия да играеш срещу такива играчи (рибки) има ги навсякаде. В дългосрочен план тяхната игра е особенно губеща :D а твоята печеливша.
      Играй си твоята игра и се наслажвадай когато те 3бетнат с 23.

Относно до залата аз играя в Еверест и отначало никак не ми хареса софтуера въобще нищо ,но там си пойсках бонуса и нямаше отказване.
      Лека по лека се свикна и дори започна да ми харесва адски много.Дори ,чесно казано добре че съм избрал насляпо тук защото идеално пасва на моята игра.Играя само срещу хора от Европа ,без никакви гадни американчета :D .Научих се да намирам положителното в нея, а не да се мръща на отрицателното.

Поздрави и успех!
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Първоначално публикувано от PlayForBulgaria
      А и междудругото имам един въпрос към тези ,които играят в 888 Пасифик . Някой може ли да ми каже от къде се правят настройки за игри на повече от една маса (на екрана да ти излизат повече от 1 маси) ,защото нещо не ми харесва постоянно да минимизирам за да ги сменям . Благодаря ви предварително
      Като отвориш маса горе в дясно има "Table options" след това цъкаш "Tile" и си готов. :)

Иначе и аз играя в Пасифик-а. Първо и аз почнах със СМС, но я оставих, тъй като всичко вървеше бавно, главно заради малкия трафик. Но не съм падал под 50$. Не знам при теб защо са се получили такива големи падания на банката.

Сега играя 1$ СНГ и върви добре.

btw, не бях чувал за Стратегия на средния стак?
    • PlayForBulgaria
      PlayForBulgaria
      Бронз
      Попринцип и аз не съм чувал ,всъщност нз дали има въобще такава ,но го нареках така ,защото трябваше да обяснявам с дълги изречения ,че играя на лимити ,които са на средно за банката ми ниво и влизам с 3,60 ,не с 6 или 2 $ :)
    • PlayForBulgaria
      PlayForBulgaria
      Бронз
      А и междудругото не го намерих това "table option" ,на мен ми е направено на български и имам само Моят профил ,Настройки,начинаещи,още игри ,промоции помощ и отговорност .Никъде не мога да намеря настройки на масите . Влязах в 'Настройки" но ми излизат само някви за графиката и т.н
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Не го търси в лобито, а в масата, която си отворил.
    • PlayForBulgaria
      PlayForBulgaria
      Бронз
      Влязох в играта ,натиснах настройки и пак не мога да го намеря .Нещо не мога да се оправя Лол
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      пиши ми в скайп, ако искаш - client_quit :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      аз първоначално почнах в бетфред и отначало не ми хареса как изглежда но сега си ми харесва а и има много рибки а че ти плащат треа само да те радва защото ш дълъг период ще ти носят печалба