Здравейте И От Мен!!

• simplicity554
      simplicity554
      Бронз
      Здравейте и от мен, приятели! Казвам се Георги Димитров и съм на 24 години. От пет години живея в град Варна. Играя покер редовно от около 2 години, откак приятели ми подариха куфарче с чипове и дрги такива за рожденния ден. Да си призная допреди 2-3 месеца играех единствено и само в paradise poker, но добре че тук нямаше вариант да се тракна към тях. Направих го към FULLTILT и оттогава просто не знам дали има нещо. което да ме накара да сменя платформата. Иначе предпочитам да играем с приятели, а и въобще.

Успех на всички и ще се виждаме по масите!!!

С най-добри пожелания,
      Жоро
  • 2 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей и добре дошъл!

Разкажи малко повече за себе си - какъв покер формат играеш, какви са успехите ти до момента? Как научи за PokerStrategy.com?

Не забравяй, че като член на PokerStrategy.com имаш достъп до статии и видео материали, които ще ти помагат да покоряваш лимитите. Освен това, ако смяташ, че някое твое отиграване не е било правилно, можеш да постнеш ръката във форумите за анализ на ръце.

Също така можеш да се възползваш и от програмата Покани Приятел и да увеличиш банката си.

Поздрави,
      yolov
    • simplicity554
      simplicity554
      Бронз
      Играя почти единствено No limit HOLD'em. Откакto играя във fulltilt имам 7 или 8 печалби от по 30-ина долара от турнири. Като цяло повече играя RUSH POKER.

Току-що загубих по уникален начин в 5000$ freerol-a na pokerstrategy и отивам към секция badbeat да го публикувам!!