prikovan kum 24h poker

• rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Здравейте казвам се Владимир и всеки ден влизам във форума но като читател(не ме бива в писането) . Играя покер от пролетта на 2009 като в началото започнах да играя фрийрола от 8 в 24 часа покер . Месеци наред нищо не се получаваше защото просто бях много слаб и разчитах само на късмета. Въпреки това бях си обещал да не депозирам пари в покера защото преди това се бях набутал 500 600 лв в спортни залози в бет365. малко по малко задобрях и започнах да постигам все по добри резултати във фрийролите . Така на няколко пъти спечелвах по 1 евро но бързо го пропилявах. При поредния си опит когато имах 1 евро успях да спечеля 8 поредни двойно или нищо и така успях да направя малко по читава банка от 7 евро преди около годи. от тогава играя предимно двойно или нищо и от време н а време двойни маси но трафикът за тях е малък в 24ч .сега банката ми около 100 евро но с тези двойно или нищо доста трудно се прогресира.Мога да прехвурля парите си в друг сайт но интернетът ми е много бавен и не мога да играя в други зали освен от ентракшън .
  • 7 отговора
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Преди 15 дена видях, че по някое време от покерстратеджи са ми привели 10$ в кейк покер за, което благодаря. С тези 10 $ мога да играя само ФЛ на 0,02/0,04$. В последно време разцъквах там, но без особен успех(от 10$ станаха 12$). Онзи ден обаче спечелих билет за седмичния фриирол от 1000$ и днес взех 55$ за 5 място (малко ме е яд че само 5 то спечелих). Лошото в цялата работа, че не мога да играя друго освен ФЛ 0,02/0,04$. Дайте съвет как да поправя това?
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Work, work, work.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      Преди 15 дена видях, че по някое време от покерстратеджи са ми привели 10$ в кейк покер за, което благодаря. С тези 10 $ мога да играя само ФЛ на 0,02/0,04$. В последно време разцъквах там, но без особен успех(от 10$ станаха 12$). Онзи ден обаче спечелих билет за седмичния фриирол от 1000$ и днес взех 55$ за 5 място (малко ме е яд че само 5 то спечелих). Лошото в цялата работа, че не мога да играя друго освен ФЛ 0,02/0,04$. Дайте съвет как да поправя това?
      Здравей,

Предполагам, че е специална промоция, при която има защита на банката.

Пиши на отдела за обслужване на Cake Poker, те ще могат да ти кажат кога ще можеш да играеш No-Limit или по-високи лимити :)

Поздрави,
      Надя
    • rivcata
      rivcata
      Бронз
      И аз получих тези $10 на Cake, ще се опитам да направя 1000 точки, за да си ги задържа за мен:]

Късмет ти пожелавам , ако успея да ги изчистя, ще ти пиша как е.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от rivcata
      И аз получих тези $10 на Cake, ще се опитам да направя 1000 точки, за да си ги задържа за мен:]

Късмет ти пожелавам , ако успея да ги изчистя, ще ти пиша как е.
      1000-та точки не се правят особено трудно, но по-добре не се опитвай да играеш само заради точките. Това често води до правене на много грешки.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      ако може да затворите тази тема!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Затворена по желание на потребителя!

DL