Здравейте на всички!

• erubulgaria
      erubulgaria
      Бронз
      Казвам се Георги и живея в София (Родом съм от Благоевград)! Освен с новата ми мания - Покера, имам хобита като туризъм (селски, горски, полски и т.н.), риболов, програмиране (мааалко),Фентъзи (книги, филми и т.н.), общо взето всичко свързано с чистия въздух и природата - мечтата ми е да посетя колко се може повече места по света, които отговарят на по горните условия, като разбира се почна (отбелязвам и завърша) от България! Радвам се че има толкова развита такава общност в България - и най вече че ставам част от нея! Е това е засега от мен!

П.С.: Да не забравя - благодаря за първоначалния капитал който е факт вече (въпреки претенцийте ми :f_biggrin: )! След пращане на документите стана светкавично - още веднъж благодаря за професионалното обслужване!
  • 2 отговора
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Здравей, Георги! :)

В коя покер зала взе бонуса?

Успех по масите и бързо изкачване на лимитите! :s_cool:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Георги,

Винаги се радваме да прочетем подобни публикации - ние също много се радваме, че си се присъединил към нашето покер семейство!

Сигурна съм, че в нашия форум ще намериш много хора с подобни интереси, а защо не и такива, с които да пътуваш заедно по света и из България! :)

Успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя