измамници

• mitiotefala
      mitiotefala
      Начален
      защо този сайт краде личните данни и при условие че абсолютно всичко съм спазил за 50$ начален капитал , веднага ми съобщават, че проверката за самоличност ми е преминала неуспешно.?

минах теста
      изпратих снимка с личната си карта
      изпратих снимка на личната си карта отпред и отзад
      изпратих и от платена сметка......

и този отговор нещо не ми харесва от ваша страна: "Привет mitiotefala,

Благодарим ти за съобщението!

Както вече споменахме, това решение е взето въз основа на нашите Правила и условия за ползване.

За съжаление не можем да ти дадем повече информация, за да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Поздрави,
      Иван"

....

страхотни сте просто... поне си сменте заглавната страница да не пише че давате 50$ а че взимате като си направиш депозит някакъв %
      и че нищо не давате
  • 7 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Така е.

PokerStrategy са супер измамници. Дадоха ми $50 (представяте ли си) и сега ми дават да се уча и всякакви промоции.

Не ги е срам!
    • mitiotefala
      mitiotefala
      Начален
      Първоначално публикувано от kymupa
      Така е.

PokerStrategy са супер измамници. Дадоха ми $50 (представяте ли си) и сега ми дават да се уча и всякакви промоции.

Не ги е срам!
      дали са ти те... дръжки
      ти да не си от персонала?

за какво изобщо се вързах на един. фр. който и той ме окъпа както ти се мъчиш сега. не знам в каква схема сте, но е явно че тука мирише на измама, и ще си споделя мнението и на други места
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      Мога да направя само така -
    • erubulgaria
      erubulgaria
      Бронз
      От мнението ти тук в форума мога да предположа какво и колко пъти си писал до съпорта! От моя страна мога само да ти кажа че тука схема няма :) ! Не знам как дори свърза и приятеля си с тази идея! Да не говорим че нищо не си загубил и никой не се е отнесъл лошо с теб! Поздрави от мен!
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      да супер измамници са дадоха ми 50$ и сега ги губя като са наместили софтуера немоа взема ръка постоянни съкове QQ vs 99 9 on the river AJ vs QJ QQJ flop КК vs JJ JJ6 flop 12-13 пъти АК АQ vs AX и красотата на вечерта АК имам флоп АКК чудя се как да извлача повече набихме се ол-ин и показва АА
      Не са измамници ти нещо си объркал и да видим дали нещата ще се обърнат след като ме съкнаха още няколко пъти но успях и аз да съкна с 1 аут на ривъра
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mitiotefala,

Съжалявам много да прочета, че за съжаление не си бил одобрен за началния ни капитал от $50. Сигурна съм обаче, че това решение не е взето без да има основателна причина, дори и да не можем да ти я кажем.

Мога да те уверя обаче, че безплатните $50 не са измама - ти сам виждаш, че вече няколко човека са ти потвърдили, че са ги получили. Просто няма как да избегнем мерки за сигурност, които да предпазят нас и нашите членове от злоупотреби.

Всички документи биват изтрити след проверката на самоличността, така че няма от какво да се притесняваш.

Надявам се, че все пак ще се възползваш от услугите на PokerStrategy.com, които ще ти помогнат да започнеш успешна кариера в покера.

Поздрави,
      Надя
    • todbul
      todbul
      Бронз
      mitiotefala ,
      преди около 3 месеца бях в твоето положение, мен дори никой не ми отговори как, защо и т.н.Писах на поддръжката, отново глас в пустиня.Изпратих снимките 2 пъти, но...просто не видях тези 50$.Чувствах се излъган и пре...цакан.След като преодолях гнева си, видях друго, много по-ценно от тези 50 кинта - статии, материали, видео уроци, тренировки...Дадох си сметка, че ако съм тиква, много бързо и леко ще профукам тези пари.А преди да изчета и изгледам всичко до което имах достъп наистина бях огромна тиква.Затова се напънах и попивах всяка информация в този сайт.Сега имам изтеглени 2 пъти по 100$ и малка банка, с която продължавам да цъкам на микро лимити.Не е кой знае какво богатство, но е повече от 50$, за които толкова мрънкаш.За съжаление смених и залата, която пък не е тракната към този сайт.Не съм вкарвал собствени средства, освен 10$, а се възползвах от наградите/билети за турнири/ при преминаването на тестовете от ИнтелиПокер, към ПокерСтарс-а.И така с малко късмет и солидна теоритична подготовка от материалите в този сайт, успях да спечеля към 60$.Разбира се част от тях бяха и от freerolls, които играех когато мога.Така, че зарежи тези мелодрами и се хващай за четене, че доста работа те чака ;)
      Късмет по масите!