Относно всички писаници за Бонус банката!

• erubulgaria
      erubulgaria
      Бронз
      Ето как протече всичко при мен:

1.Реших теста (късно вечерта)!
      2.Избрах зала и видях че искат снимки за доказване на самоличноста!
      3.Изпратих снимките !
      4.След около 3-4 часа получих превода в съответната зала!

Е така че за мен тук се работи напълно професионално и отговорно!

Още един път благодаря!
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей erubulgaria,

Радваме се да чуем, че си получил началния капитал без никакви проблеми!

Надяваме се, че това е начало на една много успешна покер кариера и ще се радваме да ни държиш в течение относно успехите си!

Поздрави,
      Надя
    • Aggr0
      Aggr0
      Бронз
      Аз искам да попитам дали има възможност изобщо тези пари които печеля тук, в pokerstrategy.com, дали могат да станат реални.Примерно тези начални 50$ ги превръщам в 250$, тези пари само в интернет пространството ли ще съществуват или всъшност мога някой ден да ги изкарам от банкомата.

Предполагам, че наистина е възможно да ги държа в ръката си (щом получаването на първоначалните 50$ изисква решаване на теста + лична информация), но засега не съм видял никъде подвърждение на моето предположение.

Поздрави, Аggr0
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Първоначално публикувано от Aggr0
      Аз искам да попитам дали има възможност изобщо тези пари които печеля тук, в pokerstrategy.com, дали могат да станат реални.Примерно тези начални 50$ ги превръщам в 250$, тези пари само в интернет пространството ли ще съществуват или всъшност мога някой ден да ги изкарам от банкомата.

Предполагам, че наистина е възможно да ги държа в ръката си (щом получаването на първоначалните 50$ изисква решаване на теста + лична информация), но засега не съм видял никъде подвърждение на моето предположение.

Поздрави, Аggr0
      Разбира се ,че могат да станат реални.Иначе за какво да ти ги дават :) .Има разбира се някой изисквания който трябва да спазиш от страна на залата и всичко е окай.

Поздрави
    • Aggr0
      Aggr0
      Бронз
      Благодаря за изключително бързия отговор !

Поздрави, Aggr0
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Aggr0,

Това са истински пари и парите, които трупаш от стартовия капитал, също са истински. Преди да можеш да изтеглиш бонуса, трябва да акумулираш определен брой точки. критериите варират от зала в зала, както вече са те посъветвали. Винаги можеш да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти тук, а също и в самата зала.

Залите разполагат с голям брой опции за теглене и на техния сайт ще намериш информацията, която ти е нужна.

Поздрави,
      Деси