въпрос относно бонуса

• noddles
      noddles
      Бронз
      Здравейте!
      много съм доволен от този сайт, найстина тук научих и ще науча още доста неща за покера!!

Да попитам, минах теста след което си избрах cace poker за покер клиент където да играя с тези 50 долара. Следвах стъпките за бонус код да си въведа nick-a и тн .. До тук добре, след като се регнах забелязах че в менюто в дясно на личните ми данни имам "х" на лични данни, бях си забравил телефонния номер.След като го попълних , вече ми излезна надписа"Честито, Ти се справи! "

това значи ли че трябва да правя всичко отначало или не е проблем това, а просто трябва да си почакам докато ме одобрят?
  • 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от noddles
      Здравейте!
      много съм доволен от този сайт, найстина тук научих и ще науча още доста неща за покера!!

Да попитам, минах теста след което си избрах cace poker за покер клиент където да играя с тези 50 долара. Следвах стъпките за бонус код да си въведа nick-a и тн .. До тук добре, след като се регнах забелязах че в менюто в дясно на личните ми данни имам "х" на лични данни, бях си забравил телефонния номер.След като го попълних , вече ми излезна надписа"Честито, Ти се справи! "

това значи ли че трябва да правя всичко отначало или не е проблем това, а просто трябва да си почакам докато ме одобрят?
      Здравей и добре дошъл в българската общност!

Виждам, че вече си получил началния капитал. Принципно важи правилото, че ако не си получил съобщение или имейл от отдела за обслужване на клиенти, това означава, че всичко е наред и парите ще бъдат преведени до 24-48 часа.

Сега не ми остава друго, освен да те предложа да се представиш в нашия форум, да прочетеш статиите за ниво Бронз и да ти пожелая успех на масите!

До скоро,

Надя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      noddles от WC3?
    • noddles
      noddles
      Бронз
      същия :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Хехе, Добре дошъл!
      Надявам се присъствието ти в PokerStrategy.com да е толкова колоритно, колкото и на WarCraft сцената. Тук ще намериш много от старите ботове :) От мен можеш да очакваш (както и всеки друг потребител) всякакви съвети относно Стратегията на Големия Стак, а от моите колеги kukkiwonbg и nvelev, ethanrox съвети съответно относно Стратегията на Малкия Стак и СнГ турнирите. Ако нещо не ти е ясно, или пък искаш да започнеш дискусия, не се колебай!

BTW: aSquad ftw! :f_cool:
    • Stank0
      Stank0
      Бронз
      Здравейте аз съм нов в pokerstrategy преминах теста успешно избрах но-лимит и зала кейк покер попълних всички данни коретно активирах си мейла и сметката за реални пари исписа ми честито премина теста обаче за покер зала и лични данни ми седи с Х?
    • orient33
      orient33
      Бронз
      aSquad 4tw ;]
      Даркедно, да те питам от ТАФ парите след колко време пристигат ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Събрахме ли се старите кучета? :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
      Парите се изплащат всяка сряда.