статус сребро

• terapio
      terapio
      Бронз
      Преди ми трябваха 15 точки, за да стигна статус сребро. Постепенно се увеличаваха с играта ми и сега ми трябват 50. Не трябва ли да намаляват? Как тогава ще стигна до този статус?
  • 4 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от terapio
      Преди ми трябваха 15 точки, за да стигна статус сребро. Постепенно се увеличаваха с играта ми и сега ми трябват 50. Не трябва ли да намаляват? Как тогава ще стигна до този статус?
      Зависи колко често играеш и по колко време.
      Щом се увеличават, значи играеш доста рядко и малко като обем. Статистиката е на период от дни, в който трябва да си направил точките.
    • todbul
      todbul
      Бронз
      "Колко дълго се запазва статусът ти?

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици.

Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала."
    • terapio
      terapio
      Бронз
      Благодаря за информацията. Явно не съм прочел както трябва.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей terapio,

Правилно те е посъветвал todbul, за което му благодаря! Ако се интересуваш от допълнителна информация, може да я намериш тук.

Поздрави,
      Деси