Помощ за новак

• Zarkon123
      Zarkon123
      Бронз
      Така.. преминах теста, направих всичко каквото трябва и избрах фул тилт покер за зала. Направих си акаунт и всичко по стъпките.
      Сега идва затруднението - написах си акаунта там където трябва във вашия сайт и след рефреш ми излезнаха няколко тирета под тази графа. След рестарт на компютъра се логнах отново тук и какво да видя - офертата за 50$ си стои, все едно не съм направил нищо. Сега понеже ме е страх да барам ви питам какво трябва да направя? А и чета че трябва да изпращам снимки с документи... това никъде не ми го е искало и съм доста объркан.
      ПС : За личната информация като адрес, име и тн мога ли да използвам кирилица?
  • 7 отговора
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Виж като преминеш теста и избереш зала, въведеш си данните и т.н. няма да ти преведат 50$ веднага. Ще ти изправят е-mail в които ще ти поискат ИД. Тоест 2 снимки на едната снимка на личната ти карта а на другата ти сниман до нея. И няколко дни след тва можеш да почнеш.

Поздравление за минаването на теста и браво за избора на зала( за мен FullTilt e най- добрата зала).

Успехи за напред. :)
    • Zarkon123
      Zarkon123
      Бронз
      Мерси много за бързия отговор но все още имам въпроси:
      Като си цъкна на профила тук ми показва че все още не съм избрал зала, а аз го направих... Въпроса ми е - регистрирах се във ФТП и използвах реферал кода - мога ли сега просто да избера (отново) ФТП с акаунта който си направих минути след като завърших теста?
      Другия въпрос е - на кой имейл се пращат - на този, който е за акаунта ми тук или на този който е за акаунта ми в покер залата?
      ПС : Сетих се и за още нещо - личната ми карта е изтекла, понеже си я правих като бях на 14, сега съм на 18. Трябва ли да си я подновя ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Zarkon123,

На първо място - няма за какво да се притесняваш, ние и отделът ни за обслужване на клиенти с радост ще ти помогнем!

Понякога данните не се записват, затова ти препоръчвам да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, като им посочиш името си за Full Tilt Poker. Така, ако системата не го е записала, те ще могат да го въведат ръчно в сметката ти.

Всички останали въпроси също могат да получат там своя отговор!

Поздрави и успех,
      Надя
    • Zarkon123
      Zarkon123
      Бронз
      Благодаря отново за бързия отговор, пратих съобщението. Ако може темата да остане отворена, че като се знам какъв съм все може да изникне нещо :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблеми, дръж ни в течение!

Поздрави,
      Надя
    • Zarkon123
      Zarkon123
      Бронз
      Съжалявам ако правя грешка като връщам тази тема - искам само да благодаря на модераторите за бързите им отговори и правилното им реагиране в ситуацията. Искам и да благодаря на Хелп/Съпорт тийма, макар че може би няма да го видят. Всичко мина добре, снимки все още не са ми искали, а и останах с впечатлението че няма и да искат. Съжалявам само за хората, които са имали проблеми със получаването на парите, защото, за жалост, в България рядко можеш да намериш абсолютно безплатно училище (и то за вид спорт), което един вид те и спонсорира. Оценявам всичко което правите за потребителите си, оценявам и приятелската атмосфера във форума, както и статиите за стратегия. Може да изтриете темата, мисля че няма да имам повече проблеми.
      ЕДИТ: Току що прочетох в имейла си че парите са преведени. Благодаря още веднъж.

Поздрави!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Радвам се, че си останал с такова впечатление от нас.

Сега остава да ти пожелаем много успех на покер масите и не забравяй, че тези $50 далеч не са единственото нещо, което ние ти предлагаме!

Колкото до:
      Първоначално публикувано от Zarkon123
      Искам и да благодаря на Хелп/Съпорт тийма, макар че може би няма да го видят.
      Ще им предадем :)

Поздрави,
      Надя