Проблем със отчитането на StrategyPoints

• Nushitu
      Nushitu
      Бронз
      Здравейте!
      Имам въпрос относно StrategyPoints.
      Играя във FullTilt от доста време, но бях спряла за около 2-3 седмици. Статусът ми беше сребро но сега е бронз, което сигурно е нормално понеже не съм играла толкова време. Проблемът е друг обаче. От 4 дни играя отново във FullTilt но нещо не ми отчита StrategyPoints правилно.
      Отчита ми само "Общо StrategyPoints:" но под тях пише
      - Допълнителни точки, необходими за следващия статус (Сребро): 17.4
      А аз съм направила над 30 StrategyPoints, но все още както вчера и онзи ден така и днес ми пише че митрябват 17.4 точки за сребро. Също така и в полето където ми отчита StrategyPoints от последните 42 дни ми стои на 82.6 точки от 4 дни, а аз както вече казъх съм направил точки. Ако може някой да погледне защо не ми отчита правилно.
      Благодаря предварително
  • 2 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Последно сме получили информация за точките от вчера, тоест не би трябвало да ти липсват никакви точки.

Имай предвид обаче следното: за статусите при нас се отчита най-добрия период от 28 поредни дни от последните 42 дни. Възможно е точките от последните няколко дни да са по-малко от тези, които си имала преди.

Ако искаш по-конкретно обяснение с примери (от съображения за сигурност не мога да ти дам повече информация за сметката ти във форума), можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,
      Надя
    • Nushitu
      Nushitu
      Бронз
      Май ми стана ясно :)
      Ще играя пък ще видим какво ще стане. Ако има някакви проблеми ще пиша.
      Благодаря за съдействието!