Въпрос?

• eclipsa63
      eclipsa63
      Глобален
      Значи сподели с мой приятел за този сайт, казах му за покер стратегиите и тактики който съдържа този сайт, също така и за босуна от 50$. Тпй много желае да се регистрира, но проблема е че след 3 месеца навършва пълнолетие. Дали ще може да се регистрира сега и да направите малък компромис или няма шанс това да стане, защото промоцията може да изтече докато той навърши пълнолетие.
      Мерси предварително...
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Не се притеснявай промоцията няма да изтече след 3 месеца, нито след 6. Най-добре твоя приятел да изчака да навърши 18 години, защото преди това няма да бъде удобрен за получаване на безплатния начален капитал от $50.

Поздрави,

Станислав
    • eclipsa63
      eclipsa63
      Глобален
      Ахам мерси много. А прочетох в интернет внякакъв форум тема за покер сайтове с полезна информация( не помня точно в кой сайт беше) но един споделяше че е непълнолетен и се е регистрирал в pokerstrategy решил е теста и е получил бонуса, тъй като не са му пойскани снимки. Също така пишеше че му остава доста малко до пълнолетие. Та въпроса ми е ако откриете някой който прикрива годините си и казва че е пълнолетен какво се случва снего и неговата сметка и как процедирате вие?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Почти всички нови регистрирани потребители от България минават през проверка на самоличността, която изисква от тях да изпратят копие на документите им. Не мога да отговоря конкретно на въпроса ти, защото с тези случаи се занимава Отдела за предотвратяване на опити за измами и аз не съм запознат с техните процедури и правила.
    • eclipsa63
      eclipsa63
      Глобален
      а как мога да разбера за тези процедури и правила, мисля 4е все пак трябва да са видими за вски един регистриралсе тук :) ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей eclipsa63,

Не мога да се съглася, че процедурите за предотвратяване на измами трябва да са видими. Когато същите бъдат обявени публично, злоупотребите ще нараснат, а процедурите вече няма да са ефективни. Поради мерки за сигурност, това е информация, която не е достъпна за потребителите.

Поздрави,
      Деси