Zdraveite Poker Maniaci..,

• RESPECT7777
      RESPECT7777
      Бронз
      SLU4AINOSTTA I KASMETA SA DVE NE6TA KOITO VZETI ZAEDNO MOGAT DA DONESAT DOSTA DOBRI IZJIVQVANIQ ...
      TAKA AZ POPADNAH TUK ..KOLKOTO IDA NE MI SE VQRVA VZEH I TESTA I SEGA O4KVAM SVOQ PARVI BONUS ....
      ISKAM NAI ISKRENNO DA POZDRAVQ SAZDATELITE ZA BLESTQ6TATA IDEQ DA SAZDADAT TOZI SAIT I DA NAKARAT HORA KATO MEN DA OPITAT VKUSA NA ISTINSKATA IGRA ...
      NE ZNAM MN ZA POKERA MAKAR 4E GO PRAKTIKUVAM PO4TI OT GODINA NO MISLQ 4E S VA6A POMO6T MOJE DA KA4A EKSPIRIANSA SI NA EDNO MN DOBRO NIVO ZA DA DOIDAT I PE4ALBI ... NEZNAM VS ZAVISI OT MEN MOJE BI ...
      NA VSI4KI POKER IGRA4I POJELAVAM KASMET .. SKORO 6TE SE SRE6NEM PO MASITE MOJE BI IIIIIII NE SI GUBETE VREMETO ,,, U4ETE U4ETE U4ETE........ SKORO IDVAM ...
  • 4 отговора
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Привет и добре дошъл. Само ще те помоля да пишеш на кирилица!

Поздрави и Успех.
    • RESPECT7777
      RESPECT7777
      Бронз
      МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯ С КИРИЛИЦАТА
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей RESPECT7777,

Добре дошъл! Ще стискам палци не само да си получиш бонуса, но и да си обогатиш покер знанията и уменията чрез нашите стратегически статии и учебни видео материали. Пък печалбите ще дойдат след това :-)

Какъв покер формат си играл през последната година? Fixed Limit, No Limit, SnG, MTT или ... Кой ти допада най-много?

Станислав
    • RESPECT7777
      RESPECT7777
      Бронз
      Добре заварил Станислав ! Благодаря за пожеланията ...
      В отговор на вапроса ти бих казал , че основно се интересувам от
      No-Limit Texas Hold'em , където наистина се усеща самата игра и адреналина бързо расте . За мен това е игра в която всеки има сжоите шансове ... В началото познавах само този типпокер игра , но после се запалих и по Omaha където нещата се развиват малниеносно и ръката преминажа през доста перипети и усложнения , но това е интересното в нея . За това време нямам кои знае какви успехи защото участвам единствено в бесплатните турнири с минимални печалби като спечелването на десетина от тях не ми донесохакои знае колко , като изключим опита които натрупах в безсанните нощи пред монитора и "зелените " маси . Но това си е истинско мачение да изхождаш от нулата и да се надяваш на някакъв успех ...
      Е не губя надежда и вярвам че до няколко години ще настапи имоя час на по големи форуми ........ Вярвам в това ! А дотогава не ми остава нищо друго освен да уча .........