50$ Няма !!!

• radoslavstoilov
      radoslavstoilov
      Бронз
      Реших теста регистрирах се във фул тилт и от там започна разиграването...първо поискаха снимка на личната карта изпратих 4 снимки.След това искаха друго доказателство като им изпратя снимка на личната карта до лицето - и това изпратих даже 2 снимки...накрая след всичките снимки ми отговориха че не могат да преведът парите поради съображения някакви си...писах на отдела за клиенти но от там никакъв отговор...
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей radoslavstoilov,

Отделът за сигурност се състои от професионалисти, които имат една единствена цел - да предотвратяват злоупотреби. Те нямат право да те информират за причинната за тяхното решение. Едно е сигурно, нещо наистина не е било наред със сметката ти и съжалявам, че трябва да водим този разговор в публичния форум.

Не ти казват причината и какви са точните съображения, защото това би застрашило собствената ни система за сигурност.

Поздрави,
      Деси
    • radoslavstoilov
      radoslavstoilov
      Бронз
      тогава защо ми искаха толкова мн снимки и накрая нищо...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей radoslavstoilov,

Поискали са ти снимките, за да направят проверка на сметката ти, която в последствие е довела до тяхното решение. Само те, а със сигурност и ти, знаеш какво е довело до него.

Нямам какво друго да добавя. Възползвай се от материалите ни, но покер банката ти ще трябва да е от собствени средства. Дори без стартовия капитал ти ще си пълноправен член като всички останали.

Поздрави,
      Деси
    • okbot
      okbot
      Бронз
      и аз си мисля че копие на 2-те страни на личната карта е достатачно.ама не. на мене ми казаха .НЕ СЕ ВИЖДАЛО ХУБАВО ?( ?( ?( .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ okbot,

Ами ако не са ясни снимките, ще трябва отново да ги изпратиш. Не можем да правим изключения, така че те моля да изпратиш снимките отново, за да можеш да си получиш бонуса, ако си спазил всички наши правила.

Поздрави,
      Деси

П.П. CapsLk е излишен и ще те помоля да се въздържаш от употребата му в нашия форум. Това е учтива молба.
    • radoslavstoilov
      radoslavstoilov
      Бронз
      и на мен така...изпратих 4 снимки и от там поискаха това до лицето да е личната карта...не им хареса отново качеството и поискаха нови...писах на отдела казаха че ще проверят и след няколко мин отказаха...чиста измама
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ radoslavstoilov,

Ще те помоля да приключиш дискусията във форума, защото както моите колеги, така и ти си на ясно с причината за отказ и моля да се прекрати това грозно отношение. Както ние подхождаме с уважение към потребителите си, дори към тези, които злоупотребяват, така се надявам и ти да походиш с уважение към форума и общността ни.

Поздрави,
      Деси
    • zebrahman
      zebrahman
      Бронз
      Първоначално публикувано от radoslavstoilov
      ...чиста измама
      E, поне не си признавай толко лесно, де :D
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      ми прати ги пак нали ти казах и по телефона...питай ги какъв е редът,с тоя апарат дето си ги направил явно формата или разширението на снимките е някакъв различен,сканирай ги и ги прати пак.